Angi-Shy

Mohou se použít obyčejné vodovky pro kresbu na tvář?

Obyčejné stíny nejsou tak dobře vidět v reflektorech a vodovky se mi osvědčily testem na zápěstí. Nevadí, když se použijou pro malbu na tvář? (ne pro děti)

barvy přímo na tvář jsme objednali ale stály za prd a bohužel další by se nestihlo objednat, tak improvizujeme, tak děkuju za odpovědi :) na to co potřebujeme snad vodovky zatím vydrží :)

Nejlepší odpověď
verka

Nevadí, ale nevydrží. Škodlivé bývaly anilínky, ale dnes existují přímo barvy na obličej.

Další odpovědi
lexx

jo ale nesmí cestou pršet
http://img24.cz/i­mages/61006254­972948019985.png

lejdy.můn

Pokud to tak spěchá a nic jinýho než improvizace tím pádem nezbývá, zkus cca půl na půl smíchat pleťové mléko (spíš hustější než příliš řídké konzistence) s kukuřičným škrobem, přidej kapičku rostlinného oleje (řepkový, slunečnicový, olivový – prostě cokoliv co máte běžně doma) a teprve do této směsi přimíchej na prach rozdrobené vodovky (případně i ty stíny nebo cokoliv jinačího – netoxického). Kamarádka kdysi na poslední chvíli řešila masku na jednu oslavu a tohle se jí prý docela osvědčilo. Já teda viděla jen fotky, ale efekt byl vážně parádní. 🙂

Asi něco na tento způsob:
http://www.pop­sugar.com/smart-living/Homemade-Face-Paints-31540547

gecco

Lexx – 😉
Proč? – je zajímavé sledovat (pro okolí), jak se obličej na xichtě v čase mění…
😉