Rozarka1

Mohou mít jedno téma bakalářské práce dva studenti?

Zajímalo by mě, jestli je možné, aby dva studenti měli totožné téma bakalářské práce (i totožný název)?

Nejlepší odpověď
annas

Dotaz je nepřesný Neuvedla jste příklad.

Mohou by zadaná stejná témata, pokud je každé z jiné katedry.
Třeba téma téma HISTORICKÉ A LITERÁRNÍ PRO URČITÉ období, , dokonce I POLITICKÉ. Třeba Orwellovo dílo zashuje do oblasti politickéi literární
Nebo rozbor díla z pohledu jazyka a zoihledu vzniku a zařazení díla z literárního kontextu

Urščitě se dají i jjné styčné body.

Další odpovědi
Dochy

Myslím, že jsem to i viděl. Různilo se až zadání (každá práce řešila nějaký jiný aspekt toho samého problému)

Beno

Zeptej se svého učitele. Lepší, když ho mít stejné nebudou.