Avatar uživatele
shimik

Mohou být levné pneu kvalitní?

Ahoj…sháním pro přítele pneumatiky jako dárek, ale moc se v tom nevyznám. Našla jsem docela v pohodě web, ale nevím, zda jsou tam pneu kvalitní – http://pneu.ex­tralevne-pneu.cz/ – nemáte s tímto e-shopem zkušenosti? Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4227 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

I levnější pneumatiky mohou být kvalitní, ale záleží od jakého výrobce. Teď v jednom crash testu úplně propadly čínské. Dobré jsou třeba Michelin, Dunlop, já jsem spokojená s našimi BARUMkami.
Viz link níže srovnání dalších pneumatik:

http://www.no­vinky.cz/auto/195647-nejlepsi-a-nejhorsi-letni-pneumatiky-podle-nemeckeho-adacu.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Mohou. Je ale potřeba postupovat obráceně. Nejdřív si vybrat typ na základě srovnávacích testů a potom hledat nejlevnějšího prodejce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Určitě bych nevybírala pouze podle ceny. Podívej se na reference, akce třeba v servisech atd. Barum nejsou špatné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Raději mu přispět na jednu či dvě kvalitní, než koupit sadu nekvalitních. Na internetových shopech jsou pneumatiky zpravidla o 30 – 50 % levnější, než ty samé v kamenných obchodech a servisech. Sami v servisu po různých slevách co mi mohli dát se ze 6 tisíc dostali na 4,5 tisíc, z internetu byly za malinko přes 3 tisíce. Jen jsem musel počkat, než je dovezou od výrobce – nebyly skladem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

já mám Michelin, ale za kvalitu si je lepší připlatit.Pneu bych nešidil,protože když ti bouchne je to akorát zralý na nehodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Raaadaaa

Zalezi na tom,jake pneu povazujes za levne…kazdy ma jine predstavy o levnych pneumatikach. Ale v te stradni kategorii jsou velice dobre Savy S3+. Tak zalezi na tom,jaky rozmer shanis a jaky mas cenovy limit .Ja osobne mam zkusenosti s obchody axa-pneu a toppneu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek