shimik

Mohou být levné pneu kvalitní?

Ahoj…sháním pro přítele pneumatiky jako dárek, ale moc se v tom nevyznám. Našla jsem docela v pohodě web, ale nevím, zda jsou tam pneu kvalitní – http://pneu.ex­tralevne-pneu.cz/ – nemáte s tímto e-shopem zkušenosti? Díky

Odpovědi
pusinka50

I levnější pneumatiky mohou být kvalitní, ale záleží od jakého výrobce. Teď v jednom crash testu úplně propadly čínské. Dobré jsou třeba Michelin, Dunlop, já jsem spokojená s našimi BARUMkami.
Viz link níže srovnání dalších pneumatik:

http://www.no­vinky.cz/auto/195647-nejlepsi-a-nejhorsi-letni-pneumatiky-podle-nemeckeho-adacu.html

Hlada

Mohou. Je ale potřeba postupovat obráceně. Nejdřív si vybrat typ na základě srovnávacích testů a potom hledat nejlevnějšího prodejce.

terry

Určitě bych nevybírala pouze podle ceny. Podívej se na reference, akce třeba v servisech atd. Barum nejsou špatné.

venkovan

Raději mu přispět na jednu či dvě kvalitní, než koupit sadu nekvalitních. Na internetových shopech jsou pneumatiky zpravidla o 30 – 50 % levnější, než ty samé v kamenných obchodech a servisech. Sami v servisu po různých slevách co mi mohli dát se ze 6 tisíc dostali na 4,5 tisíc, z internetu byly za malinko přes 3 tisíce. Jen jsem musel počkat, než je dovezou od výrobce – nebyly skladem.

honza19hk

já mám Michelin, ale za kvalitu si je lepší připlatit.Pneu bych nešidil,protože když ti bouchne je to akorát zralý na nehodu.

Raaadaaa

Zalezi na tom,jake pneu povazujes za levne…kazdy ma jine predstavy o levnych pneumatikach. Ale v te stradni kategorii jsou velice dobre Savy S3+. Tak zalezi na tom,jaky rozmer shanis a jaky mas cenovy limit .Ja osobne mam zkusenosti s obchody axa-pneu a toppneu.