Mohou být levné pneu kvalitní?

Ahoj...sháním pro přítele pneumatiky jako dárek, ale moc se v tom nevyznám. Našla jsem docela v pohodě web, ale nevím, zda jsou tam pneu kvalitní - http://pneu.extralevne-pneu.cz / - nemáte s tímto e-shopem zkušenosti? Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

I levnější pneumatiky mohou být kvalitní, ale záleží od jakého výrobce. Teď v jednom crash testu úplně propadly čínské. Dobré jsou třeba Michelin, Dunlop, já jsem spokojená s našimi BARUMkami.
Viz link níže srovnání dalších pneumatik:

http://www.novinky.cz/…

Zlatý

Mohou. Je ale potřeba postupovat obráceně. Nejdřív si vybrat typ na základě srovnávacích testů a potom hledat nejlevnějšího prodejce.

Zlatý

Určitě bych nevybírala pouze podle ceny. Podívej se na reference, akce třeba v servisech atd. Barum nejsou špatné.

Zlatý

Raději mu přispět na jednu či dvě kvalitní, než koupit sadu nekvalitních. Na internetových shopech jsou pneumatiky zpravidla o 30 - 50 % levnější, než ty samé v kamenných obchodech a servisech. Sami v servisu po různých slevách co mi mohli dát se ze 6 tisíc dostali na 4,5 tisíc, z internetu byly za malinko přes 3 tisíce. Jen jsem musel počkat, než je dovezou od výrobce - nebyly skladem.

Stříbrný

já mám Michelin, ale za kvalitu si je lepší připlatit.Pneu bych nešidil,protože když ti bouchne je to akorát zralý na nehodu.

Zalezi na tom,jake pneu povazujes za levne...kazdy ma jine predstavy o levnych pneumatikach. Ale v te stradni kategorii jsou velice dobre Savy S3+. Tak zalezi na tom,jaky rozmer shanis a jaky mas cenovy limit .Ja osobne mam zkusenosti s obchody axa-pneu a toppneu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.