bolak

Mohla by Karolína Plíšková předstírat, že je Kristýna Plíšková, a zahrát za ni nějakej zápas?

Teď, jak nečekaně vyhrála, jsem si říkal, jestli za sebe třeba holky nezaskočily, jako se to dělalo u zkoušení ve škole… maj to tam nějak ošetřený, dělají jim před mačem testy DNA, MR mozku nebo alespoň kontrolujou znamínka či tak něco?

Nejlepší odpověď
annas

Kristýna hraje levou rukou, Karolina hraje pravou rukou.
Nevím, zda by byly stejně dobré, kdyby hrály opačnou rukou.

Ale jinak se ji lidé pletou, pokud jsou bez rakety.

bolak

annas: nojo, já tu druhou zas tak moc nesleduju, a to jsou všechny dvojčata takhle zrcadlově převrácený?

annas

Ale teď mně blesklo. Do jedné třídy chodila dvojčata. Seděla každá v jiné lavice, vzhledově byly holky podobné, také jedna byla pravačka, druhá levačka. Navíc jedna byla výborná studentka, druhá horší průměr.

Jedna měla kratší, druhá delší vlasy, takže se ve třídě nedaly zaměnit.

bolak

zeptáme se ještě briketky :)