Mohl bych se živit basketbalem?

Už 3měsíce hraju závodně basketbal, velice mne to baví a chodím skoro každý den (když nemám trénink) trénovat ven na koš... Kluci o mě mluví jako o velikém talentu, někteříto hrajou 6let a já už jsem lepší než oni. Myslíte že bych se basketem v budoucnu mohl živit????
Doplňuji:
Omlouvám se ale moc se tady ještě nebyznám a tam tu otázku jsem omylem uzamkl, děkuji za pochopení :-))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud tě někdo obsadí, tak jistě mohl

Další odpovědi:

Zlatý

Když budeš hodně vynikat a všimne si tě nějakej americkej agent...

Basketbal u nás moc nefrčí, v ČR je na prvním místě fotbal kde máme hned za rohem bundesligu, kde se vydělávaj velký prachy a pak hokej, kde jsme chovnou stanicí a levnou pracovní silou pro NHL. V poslední době prorážíme též jako tenisová líheň. Ostatní sporty se tu berou spíš jako koníček. Neříkám že se tím nedá uživit, v NBL tě o hladu určitě nenechají, ale v těch třech již zmiňovaných sportech se plat pohybuje řádově úplně někde jinde. Ale v basketu bude určitě zase mnohem menší konkurence a mnohem větší šance na vyniknutí.

Z čistě racionálního hlediska je ale asi nejlepší volbou fotbal, protože třeba když si vykloubíš zápěstí, tak hokej, tenis, basket, házená, volejbal..atd., to všechno padá, ale fotbal můžeš hrát i s lehčím zraněním ruky, protože tam se rukama hrát nesmí (pokud nejsi brankář), u 95% ostatních sportů používáš krom nohou i ruce, takže tam si zranění nesmíš dovolit a vyřadí tě z provozu třeba i maličkost.

Stříbrný

Nedávno jsi otázku vložil a ihned uzamkl, nečekal jsi na další odpovědi a dnes zakládáš novou? Neodpovím ti a to ikdybych věděl, mohl jsi počkat než uzamknout minulou totožnou otázku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.