Chandler

Modrá smrt, jak se bránit

Udělal jsem už x přeinstalací a nvoých instalací a pořád se setkávám s modrou obrazovkou, která hlásí chyby.

DOkonce jsem přešel i na nový operační systém a pořád. Sice se to neprojevovalo zezačátku hned, ale pak jo. Vyskakuje mi x hlášek a už nevím, co dělat. Vždycky mi tam vyskočí tabulka „Reinstal driver“ ..jenže já si stáhl nejnovější ovladač do grafické karty a pořád to nepomohlo. Víte jak na to ? Já jsem jsem úplně beznadějnej

Nejlepší odpověď
sobol

„Reinstall driver“ nemusí znamenat jen ovladač graf. karty, zkus všechny nové ovladače, hlavně základní desku. Pokud to nepomůže, tak bych vyděl problém v pamětech, stačí špatná jedna adresa a vrátí se chybný součet a hodí to modrou obrazovku. Hodně štěstí.

Další odpovědi
GangstaHelper

Řeknu to asi poprvé, todle vypadá na vir. O takové hlášce jsem ještě při pádech systému neslyšel.

I když podobné obtíže obvykle způsobuje porucha na výpočetní částí PC (RAM, CPU, základovka a někdy i HDD), s takovouto hláškou to na to nevypadá.

Káždopádně zkuste jinou variantu ovladače (třeba i starší verzi).