Avatar uživatele
Chandler

Modrá smrt, jak se bránit

Udělal jsem už x přeinstalací a nvoých instalací a pořád se setkávám s modrou obrazovkou, která hlásí chyby.

DOkonce jsem přešel i na nový operační systém a pořád. Sice se to neprojevovalo zezačátku hned, ale pak jo. Vyskakuje mi x hlášek a už nevím, co dělat. Vždycky mi tam vyskočí tabulka „Reinstal driver“ ..jenže já si stáhl nejnovější ovladač do grafické karty a pořád to nepomohlo. Víte jak na to ? Já jsem jsem úplně beznadějnej

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dingosaurus před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sobol

„Reinstall driver“ nemusí znamenat jen ovladač graf. karty, zkus všechny nové ovladače, hlavně základní desku. Pokud to nepomůže, tak bych vyděl problém v pamětech, stačí špatná jedna adresa a vrátí se chybný součet a hodí to modrou obrazovku. Hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Řeknu to asi poprvé, todle vypadá na vir. O takové hlášce jsem ještě při pádech systému neslyšel.

I když podobné obtíže obvykle způsobuje porucha na výpočetní částí PC (RAM, CPU, základovka a někdy i HDD), s takovouto hláškou to na to nevypadá.

Káždopádně zkuste jinou variantu ovladače (třeba i starší verzi).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek