Nechápavé

Mimozemšťani – existují ?

Doplňuji:
Mohly by utocit na zem ?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Je jich všude plno.

Další odpovědi
Alesh

jasným jednoho mám v hlavě, ty druhého, Drap tam má dva atd.

mosoj

Mimozemšťané existují, ale nikdy se nemohou s námi spojit !! Tak to prostě ten nejvyšší fyzikálními zákony zařídil. Nic dobrého by to nepřineslo a narušilo by mu to jeho experiment.

Agneta

Ale jen v USA, tady ne. A pokud vím, tak jim tam už 9.11.2001 něco vyvedli:DDD

Gami.Pet

Samozřejmě, že existují, ne nemohli nejsou to přece krutí lidé :)

marci1

Otázky a odpovědi o mimozemšťanech : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mimozem%C5%A1%C5­%A5an%C3%A9

MK44

Zatím nebyli prokazatelně detekováni. Takže pokud jsou, tají se to před námi. Podle toho, co se na Zemi děje, se zdá, že už zaútočili. Pokud to ovšem mají na svědomí lidé, pak je zjevné, že nezaútočili. Chytli se za své zelené hlavy, otočili kormidla a práskli do bot. Co by taky s námi ztráceli čas, že?

melanie

Proč by útočili na zem ?

Mirdas

Jen těžko uvěřit, že by jsme byli v celém vesmíru sami.
Zda nás již navštěvují, jsou mnohonásobně vyspělejší jak v technice a i v dalších oborech, takže nás mají velice dobře přečtené.
Zda by chtěli zaůtočit vojensky, tak by to již dalvno udělali. Nač by plýtvali svou energii, když si člověk v tomto směru stačí zcela sám.
Třeba nás tu mají jako jednu velkou laboratoř a dělají na nás jen pokusy, například jak se popereme s nemocemi typu ebola, rakovina, AIDS a podobně.

T3NY

O tom se můžeme dohadovat do smrti, podle mě určitě ve Vesmíru nejsme sami, ale nevíme jak je případný mimozemský rod vyspělí a zda se s námi může spojit.

huxa

agneta-myslíš výpadek serverů Nokii?

Beer4Real

počkat 9.11.2001 se něco stalo?
hmm že já ve škole nedával pozor! :D

Agneta

11.9. zaútočili mimozemšťani na USA, teda aspoň to všude psali, já to ale nečtu, tak nic nevím, a tak musím věřit tomu, že to byl Mikuláš:D