Miroslavst

Jsme ve vesmíru sami?

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/vzdelava­ni/215434-v-nasi-galaxii-existuji-desitky-miliard-planet-podobnych-zemi.html
Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
mojitek

…a nejlepsi na tom je to,ze zivot muze byt i na nepodobnych planetach zemi,s uplne jinou atmosferou,teplotou atd. Proc by mel byt mimozemsky zivot na stejne bazi jako na Zemi? Byt ve vesmiru sami?Brr,to je dost perverzni predstava.Mimoto: poslechnete si na Youtube vypraveni astronautu co vsechno videli „tam“ a co puvodne nemelo byt vpusteno na verejnost.
Pridavam jednu -z mnoha- ukazek(je tam toho spousta)

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=WlLN_Jc­g1pc

Další odpovědi
Mili @

GOOGLE:
Vesmír nemusel vzniknout kvůli bohu, tvrdí populární fyzik Stephen Hawking
velikost textu:
2. září 2010 14:08
Britský matematik a vesmírný badatel Stephen Hawking připravuje novou knihu o vesmíru. Na vznik a funkci vesmíru přinese zajímavé až kontroverzní názory. Vědec například tvrdí, že vznik vesmíru, stejně jako existence lidstva, je pouze důsledkem působení fyzikálních zákonů.

Vědec se připravuje na let do vesmíru foto: Reuters

„Není potřeba odvolávat se na Boha, aby uvedl věci do pohybu,“ píše Hawking v knize, jejímž spoluautorem je americký fyzik Leonard Mlodinow. „Díky fyzikálním zákonům, jako je gravitace, je vesmír schopný vzniknout sám od sebe.“

KDO JE STEPHEN HAWKING
Zdravotně těžce postižený vědec je ochrnutý skoro na celém těle. Proslavil se pracemi o vesmírných černých dírách a díly z oboru teoretické fyziky. Paralyzovalo ho závažné onemocnění napadající nervové buňky v mozku a míše, které mu lékaři diagnostikovali v mládí. Pohybuje se pomocí elektrického vozíku a hovoří prostřednictvím speciálního přístroje.
V dubnu varoval, že pokud existují mimozemské bytosti, kontakt s nimi by mohl být pro lidstvo velmi riskantní.

Hawking v knize zmiňuje také například objev planety o velikosti Země obíhající kolem hvězdy podobné Slunci. Podle proslulého vědce ubírá existence planety podobné Zemi na věrohodnosti teorii, že Země byla stvořena výhradně pro lidstvo.

Lidé mohou cestovat časem a musí kolonizovat vesmír
Osmašedesátiletý Hawking na sebe v poslední době poutá stále větší pozornost.

Může za to především nový dokumentární seriál televizní stanice The Discovery Channel. Přináší řadu názorů, které se mohou zdát kontroverzní.

Své teorie začal Hawking zveřejňovat, protože už se prý nebojí, že ho budou lidé mít za cvoka. Lidé se tak mohou nyní dozvědět, jaké jsou možnosti cestování časem, proč se máme bát mimozemšťanů, nebo o nutnosti kolonizovat vesmír (více o pořadu Discovery Channel).

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/ves­mir-nemusel-vzniknout-kvuli-bohu-tvrdi-popularni-fyzik-stephen-hawking-175-/tec_vesmir.as­p?c=A100902_140811_tec_v­esmir_vse

poa.li

Možná nejsme sami ani tady na Zemi. Není vyloučené, že jsou zde bytosti a celé civilizace na úplně jiných nám zcela nepředstavitelných rovinách a frekvencích.. Není vyloučeno, že Země je bytost, že vesmír je bytost.

BIGFOOT

NE,NEJSME VE VE SMÍRU SAMI-JE TADY BŮH STVOŘITEL,JEHO SYN JEŽÍŠ KRISTUS A DUCH SVATÝ A TAKY BOŽÍ ANDĚLÉ.POTOM JE TADY PADLEJ ANDĚL SATAN A DÉMONI.NESMĚJ SE -TAK TO FAKT JE.BIGFOOT