Complex

Milujete všechny lidi na světě?

Nejlepší odpověď
klumprt

Snažím se se všemi lidmi dobře vycházet, ale miluju jen velmi málo lidí. Asi tak tři.

Další odpovědi
hapiky

Nejsme bohové!

led

Fantastika.
Aj keď vraj „všetci ľudia sú bratia“
Spisovateľ Simmel Johannes Mario napísal knihu „Všetci ľudia budú bratia“, v ktorej ukázal, že ani bratská láska nejestvuje v každej rodine.

Kepler

Chraňpánbůh, někteří by mě ze samé lásky zabili. Ale některé přímo žeru, tedy rád bych. Nejůčinnější je prý HNO3 nebo NaOH.

Drap

Všechny ne

marci1

Cituji z písničky „Zlatíčka“ Kapitána Dema:

"Miluju všechny lidi na světě
a posílám lásku celý planetě
celej den postuju srdíčka
všichni jste moje zlatíčka

Není větší potěšení
než pozitivní myšlení
i když mi zatlučeš do hlavy hřebíky, tak se jen usměju, řeknu ti dík" 🙂