Pokročilý

Který TV pořad nesnášíte a proč?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Zprávy na Nově - samé negativní věci! Na světě se děje více toho dobrého, než zlého, ale oni musí vždycky vytáhnout, že tam někdo někoho zabil, tam byla bouračka atd.... Proč neřeknou něco hezkého?

Zlatý

Poslední dobou nesnáším televizi vůbec.
Naučila jsem se bez ni v klidu žít.

Zlatý

Mně velice vadí "pošta pro tebe",asi je to těmi osudy(většinou Rómskými)

STARTREK!!!!! NENÁÁÁÁVIDÍM TO!!!! ..irituje mě to, nesnáším ty figurky v kombinézách v imaginárním světě.. nechápu to, nerozumím tomu, SERE mě to!!! FUJ FUJ FUJ!!!! A PAK NEMÁM RÁDA AKČNÍ FILMY A VŠECHNY TY SERIÁLY O VRAŽDÁCH ATD. - JSOU VŠECHNY NA STEJNÉ BRDO A NAVÍC VE SVĚTĚ JE TOHO DOOPRAVDY DOST, NATOŽ ABYCH SE NA NĚJAKÉ DALŠÍ SMYŠLENÉ TRAGÉDIE DÍVALA JEŠTĚ V TV!!!! ..naopak miluju filmy podle skutečných událostí, komedie a psychologické filmy.. :-) ..a nevím proč, ale leze mi na nervy i ten upajdaný Dr.House, kterého všichni milují.. důležitý arogantní cyp, který zežral všechnu moudrost světa a je STRAŠNĚ COOL.. co s ním jako.. taky jich běhá po světě milióny.. a Stefanii taky nemusím.. xDD ..a vůbec.. já tu TV hodím z okna.. :-DDD ..rači si budu číst ODPOVĚDI!!! ..to bude nejrozumnější!! xD
Doplňuji:
A Vy mi nesahejte na REALITY SHOW!! ;-) VESMĚS je totiž MILUJU.. protože strašně ráda pozoruju a studuju přirozené (nepřirozené!!:-OO) chování lidí před kamerou.. problémy lidí, jejich postoje, chování atd. ..příjde mi to jako vhodná NAUKA O LIDECH!!! ..a u některých, kteří ze sebe udělají voly se i ráda zasměju.. když se tam cpou a pak tam trapasí.. je to jejich boj.. :-) ..a někdy mě fakt pobaví!! :-) ..nebo třeba mě naprosto uchvátila taková Patricia Janečková (tuším to příjmení) ..MÁLA SLEČNA - VELKÁ ZPĚVAČKA!!! ..to byl opravdový talent!! ..a radost pohledět a poslechnout si!! ..Poštu pro tebe můžu, i když mi vadí někdy někteří ti už hodně jednoduší lidé, kteří se tam přehnaně litují atd. ..ale zase např., když vidím, jak se tam dcera poprvé ve 30ti letech sejde s vlastním otcem, tak to je opravdu napínavé a krásné..OSUDY LIDÍ také ráda sleduji!! JO A MILUJU DOKUMENTY A AZ-KVÍZ!! ..A VŮBEC VŠECHNY ZAJÍMAVÉ VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE!! :-))) ..ale to bych tu mohla psát DO NEKONEČNÁÁÁÁ!! :-)

Pokročilý

Jak píše Sajmon ty zprávy jsou fakt hrůza. Proč musím vědět, kde se kdo naboural? Ti novináři se v tom fakt rochní. Ale žebych nějaký pořad přímo nesnášel o tom nevím.

Pokročilý

JÁ NAPROSTO SOUHLASÍM S FREESTY ! Ale na vraždy v M. mi nesahej,jo...Ještě zapoměla dodat Superstar,Československo má talent,Talentmánii a jim podobně trapné soutěže a realityshow.
Doplňuji:
O pardon,FREESTY

TELENOVELY - nemám to ráda,pořád se tam brečí, přijdou mi přiblblé a odtržené od života,i když právě o to asi mnohým jde. Nechápu co ty lidi na tom baví, je to jeden nudný děj roztahaný do stovek dílů:)))

Pokročilý

Dříve hlavně vaření s Pohlreichem, Teleshopping, Krimi zprávy, většinu seriálů,soutěží a pořadů, kde si předávají ceny

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.