KatkatkaW

Měli jste někdy čaj s mlékem? Chutnal vám?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo – občas si jej dám…
Není to špatné…
😉
Zkus černý silný čaj se smetanou, jemně osolený…
😉

Další odpovědi
iceT

Kdysi jako malá jsem čaj s mlíkem měla, chutnal mi. Připravila ho asi babička. Pak jsem si ho jednou dělala doma sama, a dala jsem do něj i citron, a nedošlo mi, že se mlíko tím citronem srazí. Takže jsem to ani nevypila.
Ale nedávno jsem si koupila čaj medový, ten zas tak úžasný nebyl a tak jsem si do něj nasypala sušenou smetanu a byl pak moc dobrý.

Tíšek99

Jo, ale musí to být černý čaj :) a nepřehánět to s tím mlékem ;)
A ano chutnal :)

Šidlo

akurát pred chvíľou vidím čaj, vidím mlieko.....ne­urobím si?

je to dobré, spočiatku treba sladiť

briketka10

Ano čaj s mlékem mi moc chutnal a
chutná piju ho často, ale bez cukru
i soli :))

ten který je

Vzpomínám si že nám ho dávali ve školce a to už je hoooodně dlouho.Vždy jsem se málem pozvracel a když jsem si tu odpornou chut nyní připomněl,není mi zrovna nejlíp.:-)

Mc Merkurion

nemusim hned zkoušet každou blbost…
(jinej kraj,jinej mrav,ale co si myslet o národu,co pije pivo bez pěny a žije v pohádce…)

anonym

Ve školní jídelně…táta už jako malé lolitce mi říkával „žer, co je“…

ReHu

Je to mňamka.
Pila jsem černý. A samozřejmě, chuť se také odvíjí od druhu a kvality čaje.

marci1

Jednou jsem ho pila u známých. Byl heřmánkový s mlékem. Prý: zkus to. Nebylo to špatné, ale že bych to chtěla pít každý den, to tedy rozhodně ne. 🙂

cochee

Jen jako děcko. Vzpomínám si, že rozhodně chutnal o něco lépe, než vypadal. 🙂

anonym

Jo,pil jen jednou,fuj,byl to hnus,nikdy bych to už nevypil.
A se solí,tak to bych nedal vůbec.

Jan Kunčar

Párkrát jsem ho pil, ale nechutnal mi.