Josef 2000

Měl Adolf Hitler děti?

Nejlepší odpověď
annas

O Hitlerově soukromí a sexuálním životě kolovalo mnoho dohadů. Oficiálně po sobě potomky nezanechal. A ačkoli byl ženami obdivován a rád se jimi obklopoval, spekulovalo se i o jeho homosexualitě.

Jistý čas se hovořilo o tom, že měl Hitler poměr s manželkou Josepha Goebbelse – Magdou a jedno ze 6 dětí rodiny Goebbelsových bylo Hitlerovo. Ale důkazy neexistují. Když se v Pensylvánií v letech 1983 až 1992 vedlo rozsáhlé vyšetřování případů fyzického mučení a násilného podmaňování zaměstnanců závodu ARCO v Monace, setkal se tam právní specialista na pracovní právo David Rosenbaum s klienty Jerry Dotey a Ann Whiteovou. Byl přesvědčen, že jde o sourozence – dvojčata – potomky Adolfa Hitlera. Tvrdil, že se mu tak obdivuhodně podobali, že to nešlo přehlédnout. A v úvahu bral nejen rysy obličeje, ale zkoumal také stavbu a velikost kostí. Opět jde ale jen o dohady a domněnky, srovnávací testy DNA provedeny nebyly. V roce 2007 se pak tisku ozvala svědkyně, která tvrdila, že Angličanka Unity Mitfordová (je pokládána za jednu z žen, které měly k Adolfu Hitlerovi velmi blízko) porodila za války v soukromém ústavu v Anglii dítě, které počala s Hitlerem. Ústav ve vesnici Wiggington byl určen pro zámožné pacientky, které vyžadovaly z různých důvodů naprostou diskrétnost. Co je na tom pravdy? Sama Unity Mitfordová už nám neodpoví, zemřela roku 1948. A její sestra informace o nemanželském dítěti popřela. Otázka, zda zplodil Adolf Hitler nějakého potomka, zůstává nadále zahalena tajemstvím.

http://www.spi­rit.cz/index.php?op­tion=com_conten­t&view=article&id=5298:­ml-adolf-hitler-dti&catid=76:os­tatni&Itemid=94

Další odpovědi
marci1

Údajně ne, ale kolem otázky, jestli měl potomky, je stále plno dohadů. Viz zdroj : http://www.spi­rit.cz/index.php?op­tion=com_conten­t&view=article&id=5298:­ml-adolf-hitler-dti&catid=76:os­tatni&Itemid=94

Hamon

Oficiálně ne.

vojtazecha

ne prej ne

koblja

Před časem se objevila zpráva, že měl dítě ve Francii. Zpráva řešila pocity toho člověka, který se v pozdním věku dověděl, kdo je.

šedá lišta

Před vložením otázky laskavě do mne nahlédni, ať tu nejsem nadarmo!!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nemel-hitler-a-havel-nemel-deti