Avatar uživatele
Pokročilý

Proč neměl Hitler a Havel neměl děti ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Protože osud dopustil, aby se zlo nešířilo...

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

U obou to možná byla zodpovědnost. Hitler pocházel z "příbuzenské plemenitby" dobře si byl vědom svých odlišností a hlavně ...nebyl ženat až do posledních chvil před smrtí. Havel s paní Olgou snad měli nějaké zdravotní potíže a při jejich způsobu života, kdy nikdy nevěděli kdy si pro ně přijdou a odvedou na neurčitou dobu do vězení asi ani nechtěli potomka.


Avatar uživatele
Bronzový

Protože neměli čas!


Avatar uživatele
Zlatý

Obávám se, že Hitler děti měl (trochu se mi to míchá s Geblsem ten měl určitě, společně s manželkou je ke konci války otrávili).
Havel - tam byl problém - co se říkalo - u Olgy nemohla mít děti. Jestli to byly důsledky jejího věznění si moc nepamatuji. A potom už nestihl. Přeci jenom - oba si prošli vězením, a bolševik se svým konkurentům se moc láskyplně nechoval.

Doplňuji:
Mám pocit, že Eva Braunová s Hitlerem měla děti, krátce před smrtí se vzali, děti stejně jako Gebls otrávili. Nicméně se mi do toho míchá i Hitlerův pes.
Nicméně - děti za své rodiče nemohou, takže poznámka dobře pro lidstvo asi není to pravé.
Nicméně právě proto, že se obávali, že se lidi budou mstít na dětech, tak je Gebls s manželkou otrávil.
Bylo by dobré se dívat na něj v historické souvislosti proč Hitler dostal takovou moc a kdo mu umožnil aby tu moc ještě posílil. Své na tom mají všichni pozdější spojenci. Ale to je historie, pro mnoho rodin stále bolestivá.


Avatar uživatele
Zlatý

Kdysi bylo v jednom dokumentu o Hitlerovi přímo řečeno, že prý neměl děti proto, že se pokládal za génia a u geniálních lidí (podle něho!!) hrozilo, že by mohl mít postiženého potomka. A "dementy" - jak on říkal - naprosto nenáviděl.
U Havla nevím, myslím ale - když si vzpomenu na jeho umíněnost a sebestřednost, že život s ním Olze zlobivé dítě dostatečně nahradil...


Avatar uživatele
Registrovaný

Co já vím, zeptej se jich :-D.


Avatar uživatele
Zlatý

Myslím, že v obou případech to bylo pro lidstvo jen dobře.


Avatar uživatele
Pokročilý

u Václava Havla to vystihl Venkovan .
A u Hitlera - bud je nemohl mít - a dobře tak , co asi od magora řekat , že ? Mebo to bylo tím , že byl pedofil ?!

Doplňuji:
Omluva píšu po tmě - čekat a nebo .
Drap a
Nanifak - jste mimo..?

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

Venkovan má asi pravdu, zrovna včera jsem koukal na dokument na NGC a tam mluvil potomek Hitlera. Aspoň jej taj v tom dokumentu prezentovali.

Avatar uživatele
Zlatý

venkovan

To mohl být někdo od sourozenců - myslím, že měl sestru. Mám to jen z dokumentů co vysílají na satelitech a ne vždy to pečlivě sleduji. Před chvílí jsem koukal na válku v Pacifiku, kde kvůli ješitnosti jednoho generála zbytečně přišlo mnoho spojeneckých vojáků o zdraví a životy. Hlavně, že potom generál mohl vstoupil na osvobozenou půdu Filipín.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.