Zvědavý

Václav Havel nechtěl nebo nemohl mít děti ??

Nebo byl problém u Olgy ??

Nejlepší odpověď
annas

Osobně si myslím, že jde o soukromou věc jeho a manželky Olgy, případně Dagmar.

Na takovou otázku dostanete odpověď v bulvárním plátku Aha, příopadně Blesku.

Havel nikdy neměl děti

„Olga se před smrtí přiznala, že to snad tak bylo i dobře.
Zdůraznila sice, že ji bolí, když se o bezdětných rodinách lidé vyjadřují jako o neplnohodnotných; byla si ale vědoma problémů, které by jejich dítě či děti očekávaly.“

atd.

http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/67486/co-havla-trapilo-4-nejvetsi-zivotni-rany.html

Odpověď jste mohl mít hned, podobná otázka je v archivu Odpovědí.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nemel-hitler-a-havel-nemel-deti

Další odpovědi
anonym

Chválabohu, že neměl!

setapouch

Nekteri lide by vubec nemeli mit deti, takze mozna byli jen dostatecne rozumni.

anonym

Je zajímavé, že jsem napsal chválabohu, že neměl a má odpověď byly smazána a přitom sama Olga před smrtí řekla to, co napsala annas a v odkaze jsou podobné názory. Ale budiž!