Ewush

Měděný jezdec – četl někdo tuto knihu?

Četl někdo z Vás tuto knihu? Dostala Vás stejně jako mě nebo Vás absolutně nenadchla?
Doplňuji:
Pro upřesnění:jedná se o knihu od Pauliny Simonsové.

Nejlepší odpověď
mosoj

No já jsem povinně kdysi maturoval z ruštiny
a Puškin a jeho tvorba byla jedna maturitní otázka. To je ale všechno co vím. I tu azbuku jsem psace již skoro zapoměl. Docela je to škoda. Matematiky a fyziky tam bylo ale hóódně málo.
Doplňuji:
Tak tu druhou knihu neznám.

mireksli

Moje dívka je touto knihou nadšená, prý je i druhý díl, který snad u nás nevyšel. Nevíte o tom něco? Děkuji