Avatar uživatele
Adams

Mechanik seřizovač vs. Mechatronik

Co by jste si vybrali?
Mechanik seřizovač→ Uplatnění:pro­gramátor,obslu­ha a seřizovač číslicově řízených(CNC)o­bráběcích strojů(soustruhů, frézek, vodorovných vyvrtávaček apod.) a výrobních linek, mistr, technolog, programátor apod.

Mechanik seřizovač-Mechatronik→ Uplatnění: obsluha,diagnos­tikování a programování výrobních strojů, zařízení, technologických pracovišť a číslicově řízenými stroji a programovatelnými automaty,mistr,techno­log, programátor apod.
Doplňuji:
Tak já ještě můžu v prvním ročníku přestoupit z mechatronika na seřizovače a naopak, protože 1.ročník je prý skoro úplně stejný… ale už nad tím uvažuju. Nejspíš si dám ale přihlášku na toho seřizovače… díky moc všem P.S. opakoval jsem tuto otázku protože se moc lidí k tomu nevyjádřilo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Adams

Zajímavá 0 před 3818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Mechanik seřizovač (prakticky programátor CNC strojů)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
leporela22

Mechanik seřizovač (prakticky programátor CNC strojů)

já jsem ve třetím ročníku mechanik el zařízení a ten seřizovač číslicových řízení je hodně užitečný obzvlášt programovatelné relé moc lidi toto neumí ale je to používáno v nových obvodech v autobusech a atd..
ale ten diagnostik zase nemá tolik práce příjde s měřákém a proměří a to je vše samozřejmě co budeš chtít dělat
Ale mechatronik je na 4 roky nevim jak to druhý
A řeknu ti za ty 3–4 roky se ti změní názor na to co chceš dělat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

Mechanik seřizovač (prakticky programátor CNC strojů)

Opakovaná vaše otázka. Opakování otázek je porušení kodexu uživatele.
 http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mechanik-serizovac-vs-mechatronik

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek