Avatar uživatele
mosoj

Mazání v profilu …

Koukám , velké rozhořčení. Musím se zeptat, nevěnuji tomu pozornost.
Nedávno mně někdo ( už nevím kdo) upozorňoval že mně Drap řádí v profilu. Mám to chápat tak, že patří mezi velké mazaly.
Až nyní mně docvaklo!!
To jako někdo vyhledává staré otázky a odpovědi a maže je ?
Je zajímavé, že toto upozornění nemohu nyní najít. Takže buďto to někdo také smazal( kdo asi ?) nebo hledám s malou intenzitou?
Doplňuji:
Děkuji.
No vidíte to , druhá otázka od konce a už si to nepamatuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap, briketka10 před 4337 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Připojuji se na chat:D Ani nevím,že jde se vracet do profilu a tam mazat.Nebo s tím nějak manipulovat.Má to znamenat,že si mám uzavřít profil abych „zachránila“ dříve získané body? A ani nevím,že když mám někoho v následování nebo naopak,že nemohu mazat nebo být mazána?Já tu nejsem kvůli bodům.Jestli mi něco vadí,tak to,že někdy odpovídám „do zdi“.Píšu,píšu a reakce žádná.Někdy se dívám na svůj profil,zda se moje odpověď vůbec dostala k tazateli,ale někdy nevím.Ale s tím mazáním otázek je to docela mazec…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To slyším poprve. Pokud by jsi to upozornění našel, tak mi ho pošli. Rád bych si ho prohlédl. Můžu tady odpřísáhnout že jsem snad nikdy v tvém profilu nebyl. Ale jak bude čas, tak se tam podívám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

To sem psal tenkrát já :)) ale reagoval jsem na to že si poslal otázku s leteckou poštou, na kterou je tady expert Drap, tak sem myslel že se za tebe vydává. Drap určitě velký mazal nebude, to by jemu samotnému odpovědi nemimezi, to by musel bejt hodně mazanej mazal :)

>> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prezije-to-zeme
Doplňuji:
Můžu ti říct že velký mazal není Drap, barbakan, bolak, briketka,Michal Kole.
Těm všem už třetí den mizejí otázky.

Dále můžeme vyloučit Damianu, aramah,briket­ku10,Bohemicu, protože ty všechny mám mezi následovníky.

A pak samozřejmě všechny co nejsou stříbrný nebo zlatý, takže už nám jich mocnezbývá ;).

Upravil/a: bolak

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, Drap Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

BAF nenene bolaku omylem sis mě vymáz jsem jen v tvým kontaktu :(
Doplňuji:
ale psát si můžem zvesela :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mosoji, tahle odpověď přišla na Tvou otázku, kterou jsi zadal podobným způsobem, jako to dělá Drap. Týkala se Mexika a byla na ní vidět šílená zástavba. Tuším, že ses ptal, zda to Země přežije. Kdosi v té otázce byl překvapen, že i Ty jsi schopen poslat něco takového jako dotaz na Odpovědi.cz.
Já shodou okolností tuhle otázku dnes otevřenou měla, takže dopoledne tu ještě opravdu byla. Pokud si na ni vzpomeneš, tak se Ti ji určitě podaří najít rychleji, než znovu mně. Nechci být špatným prorokem, ale myslím si, že Tobě nejspíš smazána nebyla.
Z té poznámky bych opravdu neusuzovala na to, že mazalem je Drap. Ten toho doteďka už schytal dost sám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Bohemica, ty která v jednom kuse mažeš, co se ti nelíbí, se divíš? y jsi skvělá herečka 😁

před 3979 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Bohemika, poprvé co jsem zde na Odpovědích, jsem dnes uzamkl profil .
Nedělal jsem to nikdy ale myslím si že dozrál čas.

před 4337 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mosoji, byl byste překvapený, kdybyste se podíval odzadu na nezodpovězené otázky. Nedávno jsem se koukla a zjistila, kolik je otázek bez odpovědí, i když vím, že jsem odpovídala. Zajímavé jsou i diskuze, kde se leccos dovíte.

před 4337 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Á, tak proto píšeš do diskuzí :)
Tam na tebe nemůžou, to by museli smáznout celou otázku a to už by bylo moc nápadný…

před 4337 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad bolak, ne. Moc neodpovídám. Chci zmizet z přední strany žebříčku, proto víc reaguji v diskuzi. Tam alespoň nedostanu body …
Z osobních důvodů mně smazání otázky s gratulací vadí.

před 4337 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Někdy si všimnu, že mně rapidně ubyly body a to již musí být opravdu velký úbytek když si toho všimnu i já.
Ale už jsem tady zažil jiné věci, třeba že si někdo dal schválně velice podobný nick !!!! a hrál to tak aby to vypadalo že jsem to já. Proti tomu je mazání odpovědí slabý odvar.

před 4337 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek