mosoj

Přežije to Země ?

Vesničko má středisková.

http://letecka­posta.cz/136375407

Nejlepší odpověď
arygnoc

mosoj, prosím Vás, skutočne úpenlivo, nerobte to už.
Utrpel som mentálny šok – tupo, neveriac som zíral na monitor ešte asi 5 minút po skončení prezentácie.
Prosím, pripíšte ku podobným Vašim výstrelkom varovanie, že pri pozitívnom výskyte IQ (akomkoľvek) prezentáciu neotvárať, budem Vám nesmierne vďačný.

A sľubujem, že už NEOTVORÍM žiadny súbor z leteckej pošty.

Další odpovědi
anonym

Země to přežije určitě. Otázkou je, zda tohle přežije lidstvo.

bolak

mosoji, Drap ti řádí v profilu, radši si změň heslo..

briketka10

Země přežije..vesniček, stavbiček móc hezkých v jednom malém růžovém domečku bych se hned zabydlela..
ale lidé asi ne, jak se tak staví nebude půda na pěstování plodin, budeme jíst mořské řasy ??