Avatar uživatele
petr77

Mate zkušenosti s alternativní léčbou chudokrevnosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3792 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Psala jsem několikrát, že se léčím alternativní medicínou. Ale nejdříve je třeba zjistit původ chudokrevnosti. Může ji způsobovat nedostatek červených krvinek, železa, také B12 atd. Po zjištění příčiny se lze léčit dál.

Mám nedostatek železa, beru kromě jiného tekuté minerály, které posilují organismus. Výborný je extrakt z červené řepy.

Něco k anémii.
http://doma.no­va.cz/clanek/zdra­vi/nedostatek-zeleza-v-tele-budete-chudokrevni.html

Jinak si zkuste projít odkaz.
http://www.di­ochi.cz/

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?petr77 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Alternativní řešení čehokoliv, zvláště zdravotních problémů uznávám jen jako možný doplněk tradiční medicíny.
Pokud se někdo nechce vzdát této „léčitelské“ možnosti, měl by se nechat vyšetřit a léčit odborníkem -lékařem a informovat ho o svých záměrech a poradit se, případně konzultovat možnost kombinace nebo spolupráce na léčebných postupech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Ne, neboť nepatřím mezi zastánce alternativní „medicíny“. Ani tobě to nedoporučuji, natož u tohoto problému!
Doplňuji:
Vhodnější bude konzultace s praktickým lékařem, a je docela možné, že i on ti může doporučit mimo jiné i nějaké ty byliny atd. Nikdy bych se ale ve vlastním zájmu nespoléhal na ty alternativní všeuměly a „odborníky“.

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jsem chudokrevná a doktorka mi tehdy předepsala prášky se železem, po kterejch mi bylo neskutečně blbě. Je třeba jíst hodně vitaminu B12 a něco s velkým obsahem železa. Dopovala jsem se i výrobkem od Energy – Drags Imun neboli dračí krev, což je pryskyřice ze stromu Sangre de drago. Je to sice humus, ale pomůže. Když se mi to zhoršuje, tak nasadím tuhle léčbu… Ale když už je hladina železa opravdu nízká, tak si ten prášek teda vezmu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

ontola, můžeš někde osvětlit, co podle tvého alternativního způsobu chápání znamená pojem- tradiční medicína? Nebylo by to od věci, jelikož tady na webu se pouze neptáš, ale taky dáváš lidem odpovědi na jejich otázky

před 3792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zjentek, po mnoha letech s bývalým manželem, který je vynikajícím chirurgem, záchranářem a další atestaci si udělal
na onkologii, vím o tzv. alternativní medicíně své .
V našich zemích se „porevoluční“ zavádění různých šarlatánských metod různých podnikavců odrazilo na zdraví
a důvěře (v těch šťastnějších případech) mnoha nemocných. Manžel nikdy nebránil svým onkologickým pacientům
ve spolupráci s léčiteli, ale pacient musel dodržovat
(ve vlastním zájmu) nařízenou lékařskou léčbu.
Stačí ti to takto?

před 3792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

co říci.. Tak jestli máš pocit, že jsi tedy osvětlila, co je dle tebe „tradiční medicína“, tak stačí. Ono je taky někdy dobré vědět, na co odpovídáme

před 3792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tou tradiční medicínou máme na mysli asi každý něco jiného. U nás- ve Střední Evropě a vůbec západním světě prostě východní tradice nejsou tradiční. Ostatně: když jsem pobývala na Dálném Východě a střední Asii, tak šamanské postupy byly často jediná možnost „léčby“, protože lékařská péče byla nedostatečná, nedostupná atd. Tam většinou pacienti neměli na vybranou. Často jsem se
v mnohých situacích modlila abych vyvázla
v pořádku na dosah osvícených lékařů. Už jsi osvícený?

před 3792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A pomohla ta modlitba? Vymodlíš si zázračně někoho, kdo to nějak zařídí? Ono prej k lepšímu se začneme měnit až tehdy, kdy zaběhnuté mechanismy, o které jsme se z čiré pohodlnosti leta opírali, selžou. Někteří ti osvícení mi umírali přímo před očima ..často v sobě měli různé profylaxe, běžná věc, žádnej zázrak

před 3788 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek