Avatar uživatele
dagry

Máte u vás taky cvrčky?

Jeden mi tady pod okny, nebo možná ho mám na balkoně v květinách, preluduje o život. To bude usínáníčko 🙂
Doplňuji:
Tak cvrček už to „zalomil“. KOncert skončil.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dagry

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, Losos, aramah, bobánek před 5007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Bohužel doma na náměstí ne, ale na zahradě za městem ano.
Proto je lepší spát tam než doma ve městě.
Cvrčku cvrkáš? A co ty prcku? :D:D
Doplňuji:
Cvrček docvrkal a teď příjde na řadu prcek :D Noc je ještě mladá.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

no jéjda proč myslíš že ted nespim,z jedné strany cvrčí můj muž,z druhe někde cvrček a do toho poslouchám kočky jak mrouzkají samá romantika

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano taky tu máme dagry cvrčky kolikrát musím kvůli ním zavírat i okna přes noc abychom se všichni vyspaly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Pokud máte cvrčky venku tak to jde.Já je mněl na ubytovně na stavbě pod linem v pokoji. Kamarádi si na ně v pokoji pěstovali žábu dodnes nevím co je horší cvrček nebo žabí kvákání.Bylo jí tam smutno a lákala někoho do party.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ano, máme jich tu hodně. Přes celý den mám v obýváku otevřené okno a balkonové dveře. Jeden k nám vlezl. Já seděla u PC a najednou jsem zjistila, že mám něco na nose. No, co jinýho – cvrček! 😁 Myslela jsem, že snad omdlím, jak jsem se lekla 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jestli opravdu zatím jenom preluduje, tak počkejte ten tanec, až začne hrát ;{))>

já pro změnu bydlím u hlavní a přes ten rámus občas není slyšet vlastního ani reprodukovaného slova, naopak se člověk těšívá na noční klid.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bobánek

Cvrčky doma nemam.Asi by se jim u mě nelíbilo.

před 4959 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek