Mate radi pohadky

ja ano,ale ty drive psane,mezi ne patrily knihy Zlata a stribrna kniha pohadek B.Nemcove a take od Andersona.A ted Vy-Dik

Nejlepší odpověď
Michal

Miluju je. Jistě poklad je Anderson,různí lidoví vypravěči a některé moderní.Nikoli Harry Potter.

Další odpovědi
panenka

ano mám je ráda například (babička,sůl nad zlato,tři oříšky pro popelku) je jich opravdu spoustu co mám ráda

anetadela1

Přidávám se k Michalovi i k panence. Pohádky typu H. Potra nemusím, zato Sůl nad zlato, Tři oříšky, Pyšná princezna, atd… jsou nejlepší. Ze současných je to např. Nejkrásnější hádanka atp…

Vicki

Ano mam pohádky moc ráda.B.Němcová vede.Vzpomínám si na Špalíček Českých pohádek.S těmi dnešními se to nedá srovnat.A toho moudra v nich!

lorja

Líbí se mi Tři vlasy děda Vševěda,Popelka,Tři oříšky pro Popelku,Princezna se zlatou hvězdou na čele a určitě bych si vzpomněla i na další.

Zdroj: knihy,kino,te­levize,rádio a v dětství povídání maminky