Mate radi krupicovou

kasi?Ja pohadku mladi si casto varim-misto jinych sladkosti a VY?Diky

Nejlepší odpověď
rynek878

mám a nikdy jsem ji neodmítl

Další odpovědi
1popelka1

Znám větší mňamky, ale určitě krupičkou nepohrdnu.

quentos

ano ;{)> nejlépe se skořicí a ovocem. Ale ještě raději mám ovesnou, po té se můžu utlouct.

Bumbes

jj, hodně cukru, skořice a vanilky, může být ovocné Granko, nebo ovoce z kompotu a já osobně miluju navch šlehačku místo teplého másla.

Jahoda

Krupičku mám moc ráda a nikdy jí nepohrdnu. Je to mňamka. A ještě větší, když si na ni dám borůvky 😛. To je bašta 🙂

BEAES

Jojo, tu já můžu a z pravého mléka z automatu je fakt dobrá, navrch dávám kousek másla, cukr a granko.

anonym

Na vojně do nás cpali takovej blivajz,říkali tomu krupicová kaše.Od té doby mi cuká v pravém oku – při zmínce o K.K.

panenka

Já jí zbožnuji občas jí dělám svým dětem a pěkně si na ni taky pochutnávám.

ReHu

JJ, už jsem ji moooc dlouho neměla, ale teď jsem dostala chuť, tak to asi napravím.

lorja

Krupicovou kaši mám ráda s vanilkovým cukrem a nastrouhanou čokoládou a nahoře kousek másla.Vařím si ji jen někdy.Mužská část naší rodiny dá před krupicí přednost masu.

Vicki

Jéééé a jak!

elektrikář

Mám a moc.Když jsem mněl první mimino dojídal jsem zbytek jako sladký dezert po večeři.Když se narodila druhá dcerka a starší viděla jak to dojídám.Ozval se vyčítavý hlásek a já nedostanu? Tak jsem musel večer vařit kaši aby vyšlo pro tři lidi.

anonym

To:Bumbes, jsem se ale namichla,mrknete na stat koupit lidskou lebku.Ja se tech praskacu nezbavim ani tady.Jinak to neumim,tak to je a citim.Dik

Bumbes

on za to chudák nemůže…
ale podle prostoduchého výběru jména v e-mailu typuji, že totalitu nezažil.