Avatar uživatele
anonym

Mate radi krupicovou

kasi?Ja pohadku mladi si casto varim-misto jinych sladkosti a VY?Diky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, rynek878 před 5044 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

mám a nikdy jsem ji neodmítl

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Znám větší mňamky, ale určitě krupičkou nepohrdnu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

ano ;{)> nejlépe se skořicí a ovocem. Ale ještě raději mám ovesnou, po té se můžu utlouct.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

jj, hodně cukru, skořice a vanilky, může být ovocné Granko, nebo ovoce z kompotu a já osobně miluju navch šlehačku místo teplého másla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Krupičku mám moc ráda a nikdy jí nepohrdnu. Je to mňamka. A ještě větší, když si na ni dám borůvky 😛. To je bašta 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Jojo, tu já můžu a z pravého mléka z automatu je fakt dobrá, navrch dávám kousek másla, cukr a granko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na vojně do nás cpali takovej blivajz,říkali tomu krupicová kaše.Od té doby mi cuká v pravém oku – při zmínce o K.K.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já jí zbožnuji občas jí dělám svým dětem a pěkně si na ni taky pochutnávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

JJ, už jsem ji moooc dlouho neměla, ale teď jsem dostala chuť, tak to asi napravím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Krupicovou kaši mám ráda s vanilkovým cukrem a nastrouhanou čokoládou a nahoře kousek másla.Vařím si ji jen někdy.Mužská část naší rodiny dá před krupicí přednost masu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Jéééé a jak!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Mám a moc.Když jsem mněl první mimino dojídal jsem zbytek jako sladký dezert po večeři.Když se narodila druhá dcerka a starší viděla jak to dojídám.Ozval se vyčítavý hlásek a já nedostanu? Tak jsem musel večer vařit kaši aby vyšlo pro tři lidi.

před 5030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To:Bumbes, jsem se ale namichla,mrknete na stat koupit lidskou lebku.Ja se tech praskacu nezbavim ani tady.Jinak to neumim,tak to je a citim.Dik

před 5044 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bumbes

on za to chudák nemůže…
ale podle prostoduchého výběru jména v e-mailu typuji, že totalitu nezažil.

před 5044 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek