Zlatý

Máte rádi gumové medvídky?

Od 17. 9. se objeví v obchodě obří gumoví medvídci
Největší méďové z největších!

Kdo by nebral 12 600 kalorií v jednom žvýkacím medvídku. Váží okolo dvou kil a je to větší brácha medvídka, kterého si koupíte v balení JOJO anebo HARRIBO, lépe řečeno je to mega brácha! A to bez nadsázky!

Je totiž 1400 krát větší, než "mládě" méďa. Ve skutečnosti je to největší gumový medvídek na světě! Ale to určitě poznáte už z fotek na
http://www.toptoys.cz/…

A co až ho budete mít v ruce! Je to pecka, jaká nemá u nás obdoby!

Každopádně popravdě řečeno, si myslíme, že jeden člověk ho nedokáže sám spořádat, takže pozvěte kamarády a sousedy na
gumovou párty, nebo na medvědí hody.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

když pominu to, z čeho se to vyrábí tak je mám ráda... viz: http://i3.photobucket.com/…

Další odpovědi:

Bronzový

mám je ráda, ale nesním jich moc. To by mě boleli zoubky. Ale myslim, že jako dárek to musí být úžasné.

Bronzový

Mám moc ráda tyto bonbony, nechutnají mi ale kyselí, mám moc ráda i ty nabobtnalí

Bronzový

Ale docela jo. A víte z čeho se vyrábí? To je jen pro otrlé. A jeden balíček obsahuje 70 kostek cukru, tak bacha na tloustnutí.

Pokročilý

Lékaři doporučují sníst několik želatinových medvídků denně. Želatinu potřebujeme na zlepšení pleti, posílení růstu vlasů a zpevnění nehtů, kterým želatina pomáhá proti lámavosti. Všimněte si mimo jiné, jak se vám zlepší vlasy a nehty, budete-li brát léky na klouby (resp. potravní doplňky typu Condrosulf, GS Condro atd.).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.