Máte rádi gothaj s octem a cibulí?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
orwell

Samozřejmě, kdo by neměl. A cibule hodně!

Další odpovědi
anonym

Nikdy jsem to neměl. ;) Chutná to jak utopenec? Ty si pamatuju.

da ny

Záleží na výrobci salámu, většinou není dobrý.......
1× v roce mi stačí, ocet (lihový 8%) byť naředěný není nic zdravého a vhodného pro člověka ;)

iceT

Salám s cibulí a octem byl v jedné hospodě ,kde jsem pracovala na jídelním lístku.
Jo, chutná to jak utopenec, akorát nenaloženej, čili nenasáklej nálevem. Ale nepohrdnu ani Juniorem. Je to taková variace na tlačenku s octem a cibulí.

tony2412

Vynikající ale záleží na gothaji,před revolucí byl chutnější…

jepik

Mám !!!!!! Ale nejprve při koupi gothaje koukám na obsah masa, nekupuji gothaj, kde je obsah masa 50% masa. Dělám si ho s červenou cibulí přidám místo
pepře syrovou decentně pálivou papriku. Potom používám jenom bzenecký ocet, který se mi zdá být nejlepší, který rozředím. K tomu čerstvý chléb a nemá to chybu už při psaní mi tečou sliny a budu si ho muset udělat !!!!!!

Drap

Mám.

zjentek

Jako vegetarián jedině cibuli s trochou octa a gothaje. A pepř, hodně.

Mc Merkurion

… samosřejmě, jen je problém narazit na dobrej Gothaj …

lota

Ne.