Avatar uživatele
Mili @

Máte rádi česnek?

A co proti funguje proti zápachu…,
když jdete mezi lidi?
😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, gnr54 před 4916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jasně, miluju ho, a souhlasím, že je to docela problém :{))> prý pomáhá kafe s mlékem, jenže jsem si ho dal, pak ještě vyčistil zuby, a stejně se mi kolega smál, že je zamořená celá učebna … nejspíš to chce ještě navrch žvejkačku, ale háček je v tom, že ten zápach pochází ze žaludku, nikoliv z úst, takže veškerá snaha jde stejně vniveč…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dagry

Já česnek zbožňuji a česnekový zápach až tak neřeším. Když jdu někam mezi lidi (jako třeba do obchodu), tak to si zuby jen vyčistím, popř. dám nějakou žvýkačku. A když jdu jako někam do společnosti (a většinou se takové akce ví předem), tak před tím česnek nekonzumuju. Nemluvě o tom, že česnek nadýmá.
Takže si nemíním nějakou příjemnou společnost nechat zkazit „větry“ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Vyčistit pořádně zuby, vypláchnou ústa ústní vodou,… Víc asi nevím. Česnek mám ráda, ale přiznám se – jím ho občas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ocko0001

Zajímava otázka 😁 no tak jako jak kdy třeba na topinkách nebo tak ale jako samostatně moc ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Česnek miluji a dávám ho hodně do jídel, prý pomáhá vypít hrneček mléka.Já si tedy česnek dám, když vím,že nikam nepůjdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Já česnek miluju.A když jdu mezi lidi,tak sním trsek petržele(pokud ho zrovna mám)nebo nať s celeru.Druhý den je stejně cítit v kůži,to se pak provonim.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek