Mili @

Máte rádi česnek?

A co proti funguje proti zápachu…,
když jdete mezi lidi?
😁

Nejlepší odpověď
quentos

jasně, miluju ho, a souhlasím, že je to docela problém :{))> prý pomáhá kafe s mlékem, jenže jsem si ho dal, pak ještě vyčistil zuby, a stejně se mi kolega smál, že je zamořená celá učebna … nejspíš to chce ještě navrch žvejkačku, ale háček je v tom, že ten zápach pochází ze žaludku, nikoliv z úst, takže veškerá snaha jde stejně vniveč…

Další odpovědi
dagry

Já česnek zbožňuji a česnekový zápach až tak neřeším. Když jdu někam mezi lidi (jako třeba do obchodu), tak to si zuby jen vyčistím, popř. dám nějakou žvýkačku. A když jdu jako někam do společnosti (a většinou se takové akce ví předem), tak před tím česnek nekonzumuju. Nemluvě o tom, že česnek nadýmá.
Takže si nemíním nějakou příjemnou společnost nechat zkazit „větry“ 🙂

Jahoda

Vyčistit pořádně zuby, vypláchnou ústa ústní vodou,… Víc asi nevím. Česnek mám ráda, ale přiznám se – jím ho občas.

Ocko0001

Zajímava otázka 😁 no tak jako jak kdy třeba na topinkách nebo tak ale jako samostatně moc ne

hanulka11

Česnek miluji a dávám ho hodně do jídel, prý pomáhá vypít hrneček mléka.Já si tedy česnek dám, když vím,že nikam nepůjdu.

gnr54

Já česnek miluju.A když jdu mezi lidi,tak sním trsek petržele(pokud ho zrovna mám)nebo nať s celeru.Druhý den je stejně cítit v kůži,to se pak provonim.