Bronzový

Máte rádi česnek?

A co proti funguje proti zápachu...,
když jdete mezi lidi?
:-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jasně, miluju ho, a souhlasím, že je to docela problém :{))> prý pomáhá kafe s mlékem, jenže jsem si ho dal, pak ještě vyčistil zuby, a stejně se mi kolega smál, že je zamořená celá učebna ... nejspíš to chce ještě navrch žvejkačku, ale háček je v tom, že ten zápach pochází ze žaludku, nikoliv z úst, takže veškerá snaha jde stejně vniveč...

Další odpovědi:

Bronzový

Já česnek zbožňuji a česnekový zápach až tak neřeším. Když jdu někam mezi lidi (jako třeba do obchodu), tak to si zuby jen vyčistím, popř. dám nějakou žvýkačku. A když jdu jako někam do společnosti (a většinou se takové akce ví předem), tak před tím česnek nekonzumuju. Nemluvě o tom, že česnek nadýmá.
Takže si nemíním nějakou příjemnou společnost nechat zkazit "větry" :-)

Zlatý

Vyčistit pořádně zuby, vypláchnou ústa ústní vodou,... Víc asi nevím. Česnek mám ráda, ale přiznám se - jím ho občas.

Pokročilý

Zajímava otázka :-D no tak jako jak kdy třeba na topinkách nebo tak ale jako samostatně moc ne

Zlatý

Česnek miluji a dávám ho hodně do jídel, prý pomáhá vypít hrneček mléka.Já si tedy česnek dám, když vím,že nikam nepůjdu.

Bronzový

Já česnek miluju.A když jdu mezi lidi,tak sním trsek petržele(pokud ho zrovna mám)nebo nať s celeru.Druhý den je stejně cítit v kůži,to se pak provonim.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.