Pokročilý

Máte někdo zkušenosti s tabletem GoClever R75?

Vlastníte ho, nebo snad někoho znáte? Jaké máte zkušenosti? Je to krám a nebo je to dost dobrý, cena/výkon optimální?...
Doplňuji:
Já jsem četl na spoustě webech že "tento tablet je v cenové relaci velice dobrý, lepší se dá sehnat ztěží". Také jsem četl že "zas tak pomalý" není, že je docela rychlý a stabilní... Mám přítele který má GoClever Tab R7500 (stejný... skoro) a zkoušel jsem ho a je rychlý jak blázen a to je tam starší procesor! Tak nevím...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Poměr cena/výkon , je ideální , lepší tablet za stejnou ba ani vzdálenou cenu neseženete ....

Další odpovědi:

Zlatý

To je laciná mizérie. Má jen 512MB RAM a jednojádrový 1GHz procesor - na Android nic moc. Od tabletu bych určitě žádný zázrak nečekal, vlivem používáním se rychle zpomalí, začne se sekat. To je běžné u těchto levných tabletů.
Na drouhou stranu - za tuhle cenu se dají pořídit i mnohem horší tablety.

Když chcete opravdu tablet, který Vám aspoň nějakou dobu vydrží, tak si připravte nějakých 4-5 tisíc. Pod tuhle částku to nemá cenu vůbec kupovat. Tyhle tablety sotva vydrží do konce záruční doby.

Stříbrný

je to levný kšunt, co si budeme namlouvat... nemá IPS displej, takže na něm nejde skoro nic vidět.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.