Pokročilý

Máte někdo zkušenost s mobilem Sony Xperia tipo? Doporučili byste?

Dobrý den, vybírám si mobil a narazila jsem na tento: Sony Xperia tipo. Máte s ním někdo zkušenosti, popř. jaký jiný mobil byste mi mohli doporučit? Asi hlavní požadavek je dotykový displej a wi-fi. Děkuji :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dobrý den, no není to špatný telefon ale koukl bych po něčem lepším. Tenhle telefon nemá zrovna velké rozlišení, internet a obrázky se tam nebudou prohlížet zrovna nejlíp. Foťák taky nic moc.

Prakticky za stejnou cenu koupíte vybavenější a výkonnější mobil, můžu doporučit například telefon Nokia Lumia 710. Má větší displej, s více barvami a větším rozlišením, lepší foťák a rychlejší procesor. Nevýhodou může být to, že telefon nemá slot na paměťovku, takže se budete muset uspokojit s 8GB vnitřní paměti (osobně si myslím, že to většině lidem bude stačit).
Určitou kompenzací může být Vaše osobní internetové úložiště Skydrive o velikosti 25GB, které máte zdarma.

Výhodou může být i to, že pro operační systém Windows Phone (zatím) neexistují viry a v oficiálním obchodě (zatím) nenarazíte na falešné škodlivé aplikace, které se například vydávají za pokračování hry Angry Birds či spořiče baterky, jako tomu je u Androidu a oficiálního obchodu Google Play (dříve Android Market). Takže teleofn s Windows Phone si nemusíte brzdit antivirovým programem. Ale to je spíš tak na okraj.

Zdroj: http://mobil.idnes.cz/viry-uto ci-google-android-je-nejmene-b ezpecny-operacni-system-pbc-/m ob_tech.aspx?c=A110824_021955_ mob_tech_ram

Další odpovědi:

Pokročilý

Sony Xperia, je velmi dobrý sama ho mám ale nemá na začátku :poznámky, záznamník a špatně ovladatelná hlasitost ale ta se dá nastavit

Pokročilý

Mám ho,a nestěžuji si.Jediný problém bych viděla v tom,jak už tu bylo řečeno,že nemá poznámky a diktafon.Ale to se dá stáhnout jako aplikace.Jinak je fajn :).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.