Cesnek

Máte zkušenosti s Google play??

Je instalování z něj zdarma?
Vyhovuje vám?

Doplňuji:
Jste s ním spokojení?
Jak to mám dát do mobilu?

Odpovědi
anonym

Google Play je katalog aplikaci a her pro mobilni telefony zalozene na Android platforme. https://play.go­ogle.com/

Tzn. pokud nemate android telefon nemuzete jej pouzit, naopak pokud android telefon mate, tak uz v zakladu mate nainstalovany i tento katalog, ktery obsahuje dnes uz skoro milion aplikaci a her, brzy se jeho obsah rozroste i o filmy a hudbu ktere budou skrze nej ke stazeni.

pozn.: U starsich android telefonu najdete tento katalog mozna jeste pod starym nazvem „Android Market“

anonym

Muzete upresnit, jaky mate telefon ? Pouze na telefony s operacnim systemem GOOGLE ANDROID je mozne instalovat aplikace a hry z katalogu GOOGLE PLAY

anonym

k doplnenujicim otazkam
1/vetsina aplikaci a her je zdarma, nektere jsou placene (casto jen symbolickym poplatkem do 50 korun)
2/ vyhovuje, plni svuj ucel katalogu aplikaci a her velmi dobre, brzy se pripoji i filmy a hudba, ktere z nej bude mozne do Android telefonu a tabletu stahovat.
3/ viz 2.
4/ uz ho tam mate, a pokud ne, pak toho nejspis vas telefon ani neni schopen.