pn65

Máte nějaký tip na dobrou laserovou tiskárnu pro domácí použití?

Většinou jde o mapy/dokumenty.

Odpovědi
Edison

Je jich plný internet. Dobrých je spousta. Každému vyhovuje něco jiného. A dělat tu reklamu…

nyjono

Já mám repasovanou HP, tedy levnější a slouží už několik let bez problému. Několik víc let 🙂

Arne1

Laser na doma? A tisk mapy černobíle? Právě na doma doporučuji tankový inkoust od Epsona. Mám ji už druhý rok, plná spokojenost. Cena tisku naprosto zanedbatelná (a mnohem levnější než černobílý laser, o barevné m nemluvě). Jako ex-ajťak vím o čem mluvím.

Edison

Právě na doma bych nic jiného, než laser nekoupil Právě kvůli malému objemu tisku. Já si vybral OKI C532dn. Je barevná, s ethernetem, tedy dá se zapojit do domácí sítě a pořídit se dá do 5 ticek.