peterd108

Máte nějaký trapný zážitek, když jste byli opilí?

Nejlepší odpověď
Edison

Nepamatuju… 😁

Doplnění: Buďto jsem na trapnost byl málo opilý, nebo jsem byl tak vožralej, že si nic pamatovat nemůžu. 😁

Další odpovědi
Drap

Ne, nemám.

Rokio

Nikoliv, protože jsem zapřísáhlý abstinent.

iceT

No jéje…

hapiky

Jo, spíše něco opačného. Byl jsem trapně střízlivý, když všichni oslavovali a neřízeně chlastali a bavili se. Na otázku, proč se já nebavím jsem dal ošuntělou odpověď, že řidiči nemají obvykle velký smysl pro humor!

Hlada

Před pětatřiceti lety jsme jeli autem na Kavkaz. Dole jsme se seznámili s družnými domorodci. Pamatuji si, že jsem zvracel z levých zadních dveří, ale ráno jsem měl poblitý pravý rukáv. Nedokážu to fyzikálně vysvětlit.

Dochy

Ne. Mám tu smůlu/štěstí, že pokud přeberu alkohol mi přestává chutnat. Dostanu se jen do „veselé“ náladičky. Takže asi něco jako Hapiky… Trapně střízlivej, když jsou ostatní našrot.

edit ani/asi

jirka F

Nebyl jsem zatím vůbec opilý,piji střídmě.Opiji se až v soudný den.Takže žádný takový žážitek nemám.