Pokročilý

Stalo se vam nekdy,ze jste v cizine potkali čechy,co si mysleli, ze jim nerozumite?

Vznikly z toho vtipne situace?
Me se napriklad u Loch Ness stalo, ze tam byl zajezd čechu a nejaka pani tam neco fotila. Tatka pred ni prosel a ona na nej:"Bez pryc, ty japonciku." [podotykam,ze tatka japonec neni a ani tak nevypada]
Mate podobny zazitek?
Jaky?
Doplňuji:
Omlouvam se, na pocitaci mi ted nefunguje diakritika - proto je ta moje otazka takova divna.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To já když jsem žila v Lucernu, tak jsme šli s kamarádkou po městě a nějaký postarší pán, nás zval na kávu (samozřejmě německy) a já jsem mojí kamarádce řekla „já s tím dědkem nikam nejdu.“ On na nás vyvalil oči a řekl „vy jste Češky?“ Úplně zapomněl, že jsem ho otitulovala dědkem, na kávu jsme pak šli, a zůstali jsme dodnes kmoši. Jsou to situace někdy úsměvné a někdy spíš trapné.

Další odpovědi:

Bronzový

Ne, ale všiml jsem si jevu, že když potkáte v cizině neznámé Čechy, tak se spolu bavíte jak nejlepší kámoši.
Přitom v Čechách, kdyby jste se potkali, tak sebe ani nezavadíte.

Zlatý

Ve vlaku do Moskvy k nám /ke mně a manželovi/ přišel kluk a spustil na nás postupně několika jazyky, zírali jsme na něj, pak jsem řekla: "My ti ale vůbec nerozumíme." A on: "Jé, vy jste Češi?" Skamarádili jsme se. Bohužel nemám na něj žádný kontakt.
A druhá zajímavá příhoda se nám stala v Mongolsku, když jsme seděli na tribuně stadionu /při slavnostním zakončení Naadamu/ a najednou na nás zezadu někdo promluvil úplně čistě česky, jenže my se otočili a tam žádnej běloch, jen Mongolové. Nechápali jsme. Tak perfektní čistou češtinou na nás opravdu mluvil Mongol a dokonce se ukázalo, že v Čr žije ve stejném městě jako my. Svět je malej.

Stříbrný

Stalo ale nebylo to vůbec vtipný.

Ano na severu Německa ve Frísku. Do restaurace vešli dva opilí Češi a dost vulgárně komentovali práci slečny za barem. Protože to byla naše kamarádka tak jsme se do toho vložili a česky jak slovně tak ručně jsme je poslali do pr... Byli to zedníci z Rýmařova. nikdy už do toho lokálu nezavítali. Teda po ten rok co jsem tam dělal.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.