jirka F

Nosíte na ruce hodinky nebo si vytáhnete mobil když se chcete podívat kolik je hodin?

Já tedy už hodinky nenosím. Vždy vytáhnu mobil. Ale když o tom tak přemýšlím hodinky by se celkem hodily.

Nejlepší odpověď
elkon

Hodinky jsem nosil desítky let, hlavně v práci, kdy jsem často potřeboval vědět kolik je hodin a později pak manipulace s mobilem nebyla to nejvhodnější. Rychlejší byl pohled na ruku. Ale nyní v důchodu už ne.

Další odpovědi
marci1

Nosím hodinky, které jsou tak krásné, že vypadají jako náramek. Slouží i zdobí.
🙂

Drap

Ano, nosím

Kelt

Pořídil jsem si stopky, které mi visí na provázku na krku. Stisknutím tlačítka hned zjistím čas. Mobil mám v tašce. Hodiny na ruce nenosím přes 20 let.

Filip84

Já mám kapesní hodinky, náramkové mi nikdy nevyhovovaly. Někde je mám, ale nepamatuju, kdy jsem si je naposledy vzal, protože na terminálu / mobilu mám čas, že jo. Tak na co dvojí Hebel tahat, s sebou?

Rocker

Dívám se na mobil.

da ny

Už léta ne.
Na ty pěkné bych neviděla na ciferník. Mám slabé, drobnější ruce/zápěstí, tak by mi „budík“/cibule, na rukou neslušely a překážely, hlavně v práci.
Čas sleduji na MT