Avatar uživatele
jirka F

Nosíte na ruce hodinky nebo si vytáhnete mobil když se chcete podívat kolik je hodin?

Já tedy už hodinky nenosím. Vždy vytáhnu mobil. Ale když o tom tak přemýšlím hodinky by se celkem hodily.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? marci1, da ny, Filip84, paul karpaty před 326 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Hodinky jsem nosil desítky let, hlavně v práci, kdy jsem často potřeboval vědět kolik je hodin a později pak manipulace s mobilem nebyla to nejvhodnější. Rychlejší byl pohled na ruku. Ale nyní v důchodu už ne.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nosím hodinky, které jsou tak krásné, že vypadají jako náramek. Slouží i zdobí.
🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, nosím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pořídil jsem si stopky, které mi visí na provázku na krku. Stisknutím tlačítka hned zjistím čas. Mobil mám v tašce. Hodiny na ruce nenosím přes 20 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Já mám kapesní hodinky, náramkové mi nikdy nevyhovovaly. Někde je mám, ale nepamatuju, kdy jsem si je naposledy vzal, protože na terminálu / mobilu mám čas, že jo. Tak na co dvojí Hebel tahat, s sebou?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Dívám se na mobil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Už léta ne.
Na ty pěkné bych neviděla na ciferník. Mám slabé, drobnější ruce/zápěstí, tak by mi „budík“/cibule, na rukou neslušely a překážely, hlavně v práci.
Čas sleduji na MT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek