Belatrix

Máte kladné zkušenosti s jablečným octem v pomoci redukce váhy?

Nedávno jsem si koupila jablečný ocet v tabletách, jelikož trpím častými záchvaty neukojitelné touhy sníst kvanta jakéhokoli jídla, co je po ruce. Myslíte, že mi to skutečně pomůže? Co tak pozoruji, zatím nic moc výsledek? Neznáte tedy případně něco účinějšího, co by mi vytvořilo v žaludku „pocit nasycení“? Děkuji za každou radu.

Odpovědi
pusinka50

Jablečný ocet v tobolkách mi také nepomáhá. Kup si vlákninu v tabletách a užívej 2 tbl půl hodiny před jídlem, budeš dříve nasycená a tolik nesníš

anonym

V tabletách??
Proč?
Kupuj si zeleninu – okurek, zelí, kapustu, květák, brokolici…
Nebo třeba ananas.
Obsahují vitamíny a tolik vlákniny, že ač zaženou pocit hladu, jsou pro člověka prakticky nestravitelné.