Dionizo

Jablečný ocet

Je pravda že po jablečným octu se hubne? Koupila sem si ho a do sklenky si davam dve polevkove lzice a zbytek voda. samozdrejme i cvicim a drziim dietu.

Nejlepší odpověď
anonym

Vřele bych doporučovala knihu „Hubnutí bez blbnutí“ od autora Igora Bukovského. O mýtech kolem „hubnoucích“ potravin a prostředcích se z ní dozvíte mnohé. O jablečném octu např. fakt, že může způsobit zvětšení jater, sleziny, patologické změny ve struktuře jater, žaludku a dvanáctníku, vředové poškození sliznice žaludku a tenkého střeva anebo vyhlazení střevní struktury. Více informací naleznete také na www.akv.sk,
Doplňuji:
Francouzský gurmet Jean Anthelme Brillant SAVARIN (19.stol) varoval důrazně před různými dietami, ale zejména před užíváním octa. Měl k tomu velmi vážný osobní důvod: když mu bylo 21 let, v náručí mu na následky hubnutí pitím octa zemřela 18letá snoubenka Louisa.

Další odpovědi
anonym

Tak v první řadě – kolik je Ti let? Ve druhé – jsi natolik soudný (-á), abys posoudil (-a) nutnost hubnout objektivně? Nejdřív stehna, teď toto a mně to nepřipadá být v pořádku.
Změň své stravovací návyky. Jez všechno, ale s mírou. S mírou to chce začít i se cvičením. Neseď u počítače a nehledej tu řešení, když se ti nabízí samo. U PC ještě nikdo skvělou postavu nezískal. Více choď do tělocvičny, poslouchej Michala Koleho a uplavej co nejvíce bazénů a hlavně neseď.

hanulka11

jak se o něm říká je to takový všelék
Jablečný ocet & redukce hmotnosti

Každé ráno nalačno si dejte jednu polévkovou lžíci jablečného octa, kterou rozmícháte ve sklenici vlažné vody. Nápoj si můžete popřípadě dosladit medem. Po vypití počkejte zhruba půl hodiny a poté se nasnídejte.

Kromě toho užívejte jednu kávovou lžičku jablečného octa, rozmíchanou ve sklenici vody, a to 2 – 3× denně, mezi jednotlivými jídly.

První výsledky této jablečné kůry můžete očekávat již za měsíc, ideální výsledky se dostaví zhruba za půl roku.

Je důležité však pamatovat na to, že i když pijete jablečný ocet, který Vám napomůže k hubnutí, nemůžete jíst bez rozmyslu. To by se pak účinek minul. Rozhodně se zaměřte na stavu bohatou na vitamíny, minerály s omezením cukrů, tuků, bílého pečiva

další je v odkazu
http://www.rodina-finance.cz/zdrava-vyziva.212/jablecny-ocet.21765.html