Markeeetka_s

Co musí clovek umet v pole dancu?

chtela bych se zeptat idealne nekoho zkuseneho v oblasti pole dancu co musi clovek umet kdyz chce zacit chodit do kurzu.
Diky:)

Odpovědi
www

Nic o tom sice nevím, ale člověk musí být alespoň pohybově nadaný. Více viz Google, základní informace jsou ve zdroji.

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Pole_dan­ce

gecco

Když se chce člověk přihlásit do kurzu pro začátečníky, nemusí umět skoro nic – jen se udržet na nohou, udržet v ruce tyč a udržet v mozku myšlenku, že se potřebuje nějak vrtět…