pettmergll

Masturbace – výron?

Dobrý den, mam takovej problem, nikdy jsem takovejhle neměl.. Problem je takove, že vždy když se udělam, tak normalně to stříkne i několik prostě daleko.. ale od včera jakoby citim něco, na prostatě, nebo myslim že je to u toho mista a kdyz se udelam, a to jsem mega vzrusenej, tak prostě to nestrika proudem, ale jen to prostě vyteče. Chci se zeptat, co mam udělat aby to zas trikalo proudem, popř. nemuže to byt nějakej zdravotni problem? nemužu něco mit zacpanyho na ty prostate nebo tak? Mam fakt strach, nikdy se mi tohle nestalo. Nemužu to mit někde ty cestičky třeba ucpany? vzrušeni oi orgasmus mam stejne bych řekl, ale nestřika to, jen prostě vyteče. .( Poradte mam strach..

Odpovědi
autacek

Kolik ti je? To co popisuješ přichází se středním věkem. Možný zdravotní problém ale odhalí jedině vyšetřením lékař.

Kepler

Nesmíš leštit bambus každé dvě hodiny, prostata tak rychle nosnou tekutinu vyrábět nedokáže. Kde nic není, ani čert nic nebere a nic ani nestříká. Dej si pár dní pauzu, pak uvidíš.

Alesh

A jinej zdravotní problém nepociťuješ? V té intimní oblasti především? Nějaké kožní problémy nebo zvětšená prostata?

pettmergll

autacek: Je mi 22, prave ze se mi to nikdy nestalo, normalne to strikalo proudem. Vim zni to vtipne, ale fakt mam strach.. Jakoby citim takovy podtlak v ookoli prostaty.. Nemuzu to mit nijak zacpany? nebo co by to mohlo byt? a mam jit k praktickymu lekari?

autacek

K praktickemu lekari bez, ujasni si ale radeji nejdrive pojmy, bude se jednat o ejakuaci, nikoli masturbaci, kdy ejakuát (semeno) pouze vytéká. Zdavotní problém by to mohl být, ale takhle na dálku těžko soudit.