Vitek04

Je normální po požití marihuany, že způsobuje psychotické stavy?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kdysi jsem kouřil marihuanu a měl jsem nepříjemné stavy s divnými myšlenkama a silným pocitem, že realita je pouze nějaká myšlenka, jak kdyby realita proběhla jenom v naké myšlence, snu, jako kdybych si ani neuvědomoval, že se to stalo a realita nebyla skutečná – doprovázeno obvykle intenzivním pocitem strachu, k tomu ještě myšlenky, že kdybych spáchal trestný čin ani bych si to neuvědomoval, co jsem udělal a že je to realita. Je to normální k marihuaně ? Nechápu, popisoval jsem tyto stavy ostatním a řikali, že se jim toto nikdy nestalo tak proč se to stává mně ??
--

Pozor!
Otázka končí otazníkem.

Odpovědi
Drap

Spíše neni normální hulit trávu, obzvláště když jsi z toho potom zmatený.

Schluker

Neni to standardni, ale ani uplne vyjimecne. Trava obvykle umocnuje pocity a nalady, ve kterych clovek je. Lide se sklony k psychozaˇ by se ji meli vyhybat jako cert krizi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.