daemos

Z čeho budu mít větší stav při kouření marihuany?

Když si ji dám ze skleněnky nebo z bonga? (při stejném množství). U bonga se aktivní látky z nějaké části zachytí ve vodě, jak to přes ní filtruje, ale zase je to větší dávka do hlavy… Co myslíte?
Doplňuji:
Ptám se jen čistě teoreticky. Kouřit trávu, tak to asi vím…

Nejlepší odpověď
zzzzz

Myslím, že by si měl navštívit psychiatra.
Šíření toxikomanie je trestný čin, tak by tě taky mohla navštívit policie.
To budou stavy, tolik návštěv 🙂

Další odpovědi
zjentek

zemřeš smrtí bongo bongo :o

Tw!st

zzzzz: nechci se nějak hádat nebo tak, ale když se tu někdo zeptá na něco čemu nerozumí tak se přeci zeptá ne ? Nevím proč by měl navštívit psichiatra ? Jak to s tím souvisí a i kdyby kouřil marihuanu, proč by měl jako navštívit psichiatra ? Tohle mi opravdu nedává smysl tohle může napsat opravdu jen podprůměrně inteligentní člověk. Promiň ale pokud o tom nic nevíš tak se k tomu přeci nevyjadřuj ne ? To se mi snad jenom zdá co to tu žije za lidi

Reezo

užívání marihuany je naprosto legální, ale jinak než nelegálně marihuanu nesežene člověk.
Stejně tak uživatel u sebe smí mít malé množství, ale už v zákoně není, že legální cestou to malé množství nezískáme…

Záleží spíš na tobě co ti víc dává a co ti víc vyhovuje.

zzzzz

Zajímavé, že si to vložil do kategorie nemoci a návštěvě lékaře, se bráníš 🙂 Ptal si se na stav – psychický stav, a profesionální odpověď na tvou otázku ti může dát pouze psychiatr zabývající se toxikomanii 🙂DDDDDDDDDDD

daemos

Ty si stále budeš plácat to své, i když je to naprosto mimo…

zzzzz

Hele mi nevadí otázka o trávě, kdyby si se zeptal alespoň trochu jinak, třeba „Jakým způsobem se do těla dostane více účinné látky?“ to bych považovala za normální otázku. Ale ty si položil feťáckou otázku „Z čeho budu mít větší stav při kouření marihuany?“ a já si myslím, že takové otázky mezi normální lidi nepatří. Je spousta jiných stránek věnujících se přímo trávě, tak proč vkládat feťáckou otázku sem??? Navíc si uvědom, že tady chodí i spousta dětí, a ptát se takto před dětmi není normální. Jestli máš pocit, že jsem ti ukřivdila, tak si stěžuj adminovi.

arygnoc

daemos:

tak to bolo pošušňáničko, prečítal som si celú tú debatu.

a veľmi váhavo prispejem aj ja:

každý, kto začne niečo odsudzovať, mal by to napred vyskúšať – aby vedel, čo vlastne odsudzuje.

thc, a akákoľvek droga včítane nikotínu, kofeínu, teínu a alkoholu na každého pôsobí inak. to za prvé.
za druhé, mne ako náruživému nikotinistovi neprísluší odsudzovať konzumentov iných drog.

ale je tu jedno (viac) ale:

ja za svoju náruživosť platím dane (a nemalé), tudíž môj zlozvyk je legálny (je to paradox, ale je to tak), podobne i konzumenti kávy, čajov, alkoholu.

huliči trávy dane za hulenie neplatia – tudíž sú postavení mimo zákon (aj to už neplatí striktne).

stretol som sa názormi, že hulenie trávy je menej škodlivé ako fajčenie tabaku – tak som to proste vyskúšal, aby som to mohol posúdiť.

verte mi, že po vyfajčení cigarety z tabaku nestrácam súdnosť, reálny pohľad na skutočnosť, ba dokonca nemám ani psychotické obavy – to mi spôsobuje jedna cigareta z marihuany.

z tohoto jednoduchého testu som dospel k záveru, že marihuana mení po požití povahu človeka, jeho reakcie, chovanie a posudzovanie hodnôt v reálnom čase.

na základe vlastnej skúsenosti som zásadne proti legalizácii marihuany.

utrum.

ak nie ste práve zhulený, moje argumenty zvážte.
radšej si zapáľte nikotínové cígo – síce sa zabíjate, ale neblbnete.

daemos

Tak pokud bude člověk pravidelně kouřit, nejspíše z toho zblbne… Hlavně děti v dospívání z toho hodně blbnout, protože v tomhle věku marihuana hodně ovlivňuje psychiku, u dospělého člověka však už tak ne (pokud nehulí denně).

Jak jsem psal, dám si jen občas a na rozdíl od alkoholu nezažívám žádnou kocovinu nebo výčitky svědomí, že jsem se choval jako idiot a mám z ostudy kabát… Ano, při stavu mám sice jiný způsob přemýšlení, ale právě proto tu trávu kouřím, dokážu se u toho zamyslet a vidět věci i z jiného pohledu…

Navíc na rozdíl od cigaret není marihuana fyzicky návyková (druhá věc je, že je někdo idiot a hulí denně). Ale není není žádný absťák nebo tak něco, tak to může lidi svádět k tomu, být pořád pod vlivem látky, což z nich už trosky udělá…

Cigarety jsou určitě škodlivější, hlavně protože člověk jich vykouří denně třeba i 10 a to už je docela záhul na plíce… Marihuana sice taky, ale nepředpokládám, že by někdo dával 10 jointů denně a kdyžtak se dá dát i do jídla…

Doporučovat začít kouřit místo toho si párkrát za rok zahulit, to mi přijde jako naprostý nesmysl…

Jinak nesnažím se nic propagovat, jen mi leze na nervy jak tu všichni odsuzují marihuanu jako nějakou těžkou drogu a všechny její uživatele automaticky škatulkuje k fetákům… Přitom alkohol nikomu takhle nevadí a to teda daleko více ovlivňuje psychiku, že člověk ani netuší co dělá, chová se agresivně… Tohle se mi teda u trávy ještě nestalo, že bych si neuvědomoval následky svých činů.

Každopádně, pokud člověk nepije do němoty, ale dá si jen pár piv do nálady (stejně tak pokud nehulí člověk denně), tak na tom nevidím nic špatného…

zjentek

největší tragedie je nepřiznat si, co z nás udělala cigareta psychicky ..věř, že pokud bys nekouřil, byl bys bejval úplně jiným člověkem, lepším člověkem ..jenže to logicky nemůžeš ani tušit a to má na svědomí tvá otupělost z těch trubiček, co z nich saješ jako z cicku. A možná být to jinak, ani bys se do společnosti moc nehodil, takhle je to mnohem jednodušší ..říct, že jsem za to zaplatil společnosti a tudíž jsem frajer a v poho. Asi to nezměním, přesto si myslím, že učit životu by měli jen ti čistí ..né umytí, ale opravdu čistí, nezávislí ..tak třeba já bych moh :o :o :o

daemos

Zrovna o cigaretě bych neřekl, že psychicky nějak ovlivňuje člověka… Svinstvo to sice je, škodí to zdraví i peněžence, ale určitě nemění povahu člověka. Možná tak je člověk s absťákem podrážděný a nepříjemný na ostatní. Osobně mi vadí jen kuřáci, co neberou ohledy na druhé a vyfukují jim ten dým před nos, jinak je to jejich věc…

zjentek

potřeboval bys naprosto odlišný způsob života k tomu, abys byl schopen alespoň minimálně pochopit, jakého psychického mrzáka cigareta z člověka dělá ..znova opakuji, že fráze jako „zdravý pohled na svět“ či „snaha pochopit“ nejsou realizovatelný, dokud máme zdevastovaný fyzický schránky. A pak tady jsou ty jemnohmotný věci a na takový „zázraky“ si nesáhneš u po prvním prásku ..jinými slovy tady pak s arygnokem dohromady ani netušíš, jaké vlastnosti že to vlastně máš a meleš a meleš všeobecně známý omyly- ale budiž, to nejste rozhodně sami, máte dobrou ornou půdu a výhledově to vypadá, že vaše pravda bude posuzována kladně, páč svět chce být klamán (být na droze), BO jasná mysl tak kur..sky bolí..

arygnoc

len maličké doplnenie:

akákoľvek aplikácia marihuany – sklenenka, bongo, joint, buchtičky, mlieko, … – je hlúposť.

zzzzz

bongo už mě nebavíš, přecházím na jinou diskuzi. Tak se měj ty jeden dvacetiletý kluku bez občanky 😁

daemos

Díkybohu… Ale chudáci ti, co budou s tebou diskutovat…

zjentek

hele, bongo, tady jde asi o to, že ty chceš mít stav ..jenže my nevíme, co se ti má stavět a naopak mám podezření, že z hulení se ti nic moc nepostaví ..a nebuď hubatej na zzzzz, já ji straním, i kdybys měl pravdu ..takže jí laskavě věř ,)

daemos

Předpokládal jsem, že tu lidé nejsou až tak pitomí, aby nepochopili, na co se ptám. No, oni asi i chápou, ale místo aby odpověděli nebo mlčeli, tak mají potřebu moralizovat. Na nikoho tu hubatý nejsem, kdyby sis přečetl naši diskusi, tak ona začala s tím, že mám jít k psychiatrovi a že jsem blb…

zjentek

já nevím, jak THC pracuje v praxi, mám extázi z jiných věcí než z drog ..a „z čeho budu mít větší stav“ ..to se ti fakt nepovedlo

zzzzz

Jo na psychiatrovi i blbovi si trvám. Dáš mi na to razítko zjentku?

zjentek

zzzzzzzzzzzzz­zzzzzzzzzzzzzz

daemos

Psychiatra asi budu potřebovat, jestli budu s tebou ještě chvíli debatovat… Můžeš mi vysvětlit, co ti přijde nenormální? A než napíšeš důvod, tak si přečti prosím tě všecho, co jsem již napsal a řekni mi nějaký protiargument alespoň, protože jsi zatím dokázala se akorát ohánět věkem…

zzzzz

Toto je protiargument

Z čeho budu mít větší stav při kouření marihuany?

Když si ji dám ze skleněnky nebo z bonga? (při stejném množství). U bonga se aktivní látky z nějaké části zachytí ve vodě, jak to přes ní filtruje, ale zase je to větší dávka do hlavy… Co myslíte?

daemos

Tohle je nějaká propagace? :O Normálně mě jen zajímá, proč se používají bonga, když by měli mít logicky menší účinnek, jelikož se dým filtruje přes vodu… Takže jestli to je tím, že je účinek při větším množství dýmu v plicích větší nebo ne.. Prostě mě zajímá tohle, co je na tom nenormální?

zzzzz

Mi už z něj stojí vlasy na hlavě 🙂

zjentek

zzzzz, vidím, že v tobě něco bude ,),)

zzzzz

😁

daemos

Jinak teda nevím, co je na tom k návštěvě psychiatra? Nevidím na marihuaně nic škodlivějšího jak na alkoholu, který je navíc těžká droga…

zzzzz

Na kouření nic na psychiatra není, ale na tom propagování jo 🙂

daemos

Můžeš mi vidět, kde ho propaguji? A když už, tak co reklamy v televizi na alkohol? To je snad dokonce i na popravu podle tvé logiky, ne?

zzzzz

Myslíš, že jsi frajer se tu tak veřejně zeptat, jak nejlíp užívat drogy, že??? Já myslím, že seš blb. Je rozdíl, když se o tom někdo baví jako o léku, nebo když se tu blb ptá, jak bude mít nejlepší stav z drogy. A právě kvůli takovým blbům jako jsi ty, je marihuana pro nemocné lidi stále nedostupná.

A na tom, že si blb si trvám, klidně si to nahlas adminovi, já si to obhájím.

daemos

Proč bych si měl myslet, že jsem frajer? Teoreticky se na něco zeptat, co je na tom? To by mělo o všem, co je špatné ( podle vás, jinak je to subjektivní věc) přestat úplně mluvit a cenzurovat to? A přidám srovnání, často slyším lidi mluvit o tom, že je lepší se opít pivem z brčka, nebo míchat to a to s tím… A nikdo se nepohoršuje nad tím, že by to byli fetáci… Plus znám hodně lidí, co si zničili život alkoholem, ale téměř nikoho, kdo trávou. Osobně nemám problém s žádnou drogou, pokud ji uživatel používá s rozumem…

To, že váš názor je jiný, chápu. Ale opravdu ne všichni lidé kouřící trávu pro zábavu jsou feťáci…

zzzzz

Já nekám, že je něco špatného na hulení, já ti říkám, že je nenormální ji propagovat jako drogu.

zzzzz

neříkám, jsem chtěla napsat 🙂

daemos

Tak mi teda řekni, kde ji proboha propaguji? Řekl jsem akorát, že je méně škodlivá jak alkohol… Ne, že je super a všichni by měli začít hulit – pořád je to samozřejmě droga. A navíc, jak jsem psal výše, alkohol se normálně propaguje v televizi na billboardech a tak, to ti nevadí?

zzzzz

Alkohol je legální, a jeho propagování není trestné, já ho nepropaguji ani nepiju, ale tvá otázka už má náznak trestného činu šíření toxikomanie. Já mám načteno dost, něco si o tom přečti ty. Hlavně z té strany práva, ze strany účinků už víš jistě dost. Kolik máš roků???

daemos

Jaký náznak? Tohle nemá s šířením toxikománie nic společného, vzpamatuj se… A používat čistě právo jako měřítko toho, co je špatné a co správné. To může snad jen člověk bez vlastního názoru…

zzzzz

tak kolik máš roků???

daemos

To jsem mohl čekat, místo aby jsi odpověděla na mé argumenty, tak se chytíš věku nebo něčeho jiného a budeš se neustále ptát na to… Proč záleží na mém věku? To co jsem napsal nemá co dělat s mým věkem, místo tohohle odbíhání od tématu by jsi mi mohla odpovědět, jak šířím toxikologii? A mohla by ses zkusit podívat na internet nebo na televizi… Máš tam spoustu článků, které i nepodloženě označují marihuanu za lék.. V Amerických komediích ji postavy i přímo propaguji a tak.. Nedělám tu nic v rozporu se zákonem!

zzzzz

Maminka ví na co se nás tady ptáš, se zeptej ji, ona určitě bude vědět 🙂

zzzzz

Zcela jistě bude mít i dostatek argumentů 😁

daemos

Jen jsem chtěl vědět, zda budeš pořád trvat na věku nebo se konečně nějak vyjádříš co ti vadí… Tak jsem plnoletý, je mi 20. Můžeme tedy pokračovat a vysvětlíš mi konečně, proč bych zasluhoval do blázince?

zzzzz

Protože si myslíš, že si během deseti minut zestárl tipuju tak o 5 let.

daemos

Jo? Kde jsem tvrdil, že je mi 15? :O Nejlépe bych prosil rovnou citaci…

zzzzz

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=daemos

vždyť ty se z poloviny ptáš jen na hulení a to je normální???

zzzzz

Tak až budeš plnoletý, tak by si měl také začít používat právo jako měřítko co ano a co ne, protože pak už je to se všemi důsledky.

daemos

Tak pokud něco dělám, beru v úvahu i právní důsledky. Ale zrovna s tou marihuanou nesouhlasím a nebudu teda všude tvrdit, že je špatná, protože je nelegální a alkohol je v pořádku, protože legální je.. (Tím nemyslím konkrétně tebe, ale spousta lidí to takhle vidí). Takže i přestože jde o přestupek, tak si občas jointa dám a nemám výčitky svědomí…

zzzzz

Ty vole, já neříkám, že je špatná, já říkám, že není normální to troubit do světa!!!!!!!!!! Ať si každý hulí co chce, ale v soukromí ne se s tím chlubit. Jo a to platí pro plnoleté, pro ty ostatní platí, zeptej se maminky 🙂

daemos

A já jsem ti psal, že jsem nic nepropagoval – ani náznakem.. A jestli ti to jako náznak přijde, podiv se na nějaký film, ve kterém je tráva (a že jich je a dokonce se tam opravdu i propaguje) a vysvětli mi, proč se normálně vysílají v TV? Děkuju

petra15

levneji by ho to prislo s drevenou palici pres makovici…

daemos

Proč by za to měl člověk dostat před hubu? To je jako říkat, když že mi nelíbí, že někdo není vegan a že by zasluhovat zmlátit.. Už jen to „Jsem proti nikotinu,kofe­inu,alkoholu,Fa­cebooku,tetova­ni,solariu,techno/rap­/hip-hopu,umelym sladidlum/kon­zervantum,a plesi u mladych muzu.“ z vašeho profilu napovídá, že nejsi schopná přijmout rozdílné názory ostatních…

petra15

pres hubu ne, to jsem nikde nerekla, byl to jen vtip na "tu samou ranu"nebo stejnou, kterou dostanes tim nadechnutim…a jak pises dal,–-tak ja jsem vlastne supertolerantni, az mi tu taky jednou"zlomili srdicko"za to…za moji toleranci, aby bylo jasno…pak to bylo smazano, skoda…

petra15

taky skoda, ze mas blokovane kontakty a musis prat to spinave pradlo verejne…

petra15

a vlastne po tobe ted pozaduji omluvu, za to, jak jsi mne neopravnene napadl, proc a za co ?

zjentek

,DDD

zzzzz

Jde vidět, že už těch mozkových buněk moc nemáš, ty vůbec nechápeš souvislosti. je mi tě líto ☹

daemos

Ne, ty nechápeš… Uděláš si o tom, že tráva je špatná. Hned ji odsoudíš, aniž by sis o tom zjistila víc a svůj názor si už nenecháš změnit. Jinak samozřejmě tráva je škodlivá, ale to alkohol, který je legální taky… Ale přitom tráva je rozhodně méně škodlivá. A přesto tě pohoršuje daleko víc jak alkohol. Proč? Jde o to, že je marihuana nelegální a alkohol ne? Takže ten je v pořádku?

zzzzz

Mi nevadí hulení znám hodně lidí co hulí, ale jen málo z nich má zodpovědnost. Většina to hlásá do světa, a myslí si, že jsou IN, věř mi nejsou.

zzzzz

Mě tráva nepohoršuje, považuji ji za skvělý lék, třeba na lupénku, alkohol nepiju, jeho nadužívání za normální nepovažuji. Nepovažuji za normální se tady zeptat na to jaký ti to přinese stav, pokud to užiješ tak či onak. Myslíš, že se tu před přihlášením na odpovědi zahulíme z bongy pak ze skla a pak budeme čekat než se přihlásí daemos, aby jsme mu zodpověděli jeho otázku??? No tak to se prober 🙂

daemos

Nebuď směšná, nic takového jsem po nikom nechtěl :D A když člověk neví, tak ať neodpovídá… Mně to prostě zajímá, když vím, že bong je tak rozšířený, ale zajímalo by mě proč. Jestli jde o to, že je to silnější nebo lidem záleží na zdraví a proto jej využívají kvůli vodní filtraci.. O nic víc mi nešlo.. Osobně kouřím marihuanu tak 1× do půl roku a alkohol piju taktéž svátečně, tak 1× za měsíc… To jen, aby jsi tady přestala s těmi kecy ohledně mozkových buněk…

zzzzz

A to by měl stav, úplná hvězdná obloha 😁

eRko007

Lidi klid :D jen se ptal a urcite se sem neprisel hadat prece :D Ja myslim ze ti udela lepsi stav Bongo :D Prisel jen pro radu :D ale urcite nekdo mate pravdu, ale jeho vec