Majulka

mám vysavač karcher na koberce a když vysávám tak mi od někud stříká voda a děláto mlhu co mám dělat? je to moje chyba?

koupila jsem si vysavač karcher- je to vysavač na koberce.....no a když vysávám tak mi od někud stříká voda a děláto mlhu nevým jestli je to moje chyba a nebo ho mám jít vrátit

Odpovědi
elektrikář

Pokud vysavač používá jako filtr na smetí a prach vodní nádobu podívej se do návodu zda tam té vody není moc. Nejlépe ti poradí tam kde jsi vysavač koupila.