mam takovy zdrav.problem:nez usnu a zpomaluje se mi dech,mivam suchy kasel.nekdy citim i neprijemny dech z plic.poradite

Nejlepší odpověď
Rolotr

Vše již napsané je pravda. K efektu Mucosolvanu u suchého kašle bych byl sketickým, stejně tak asthma má typické výdechové obtíže (můžete se dobře nadechnout, ale nemůžete volně vydechnout). Samozřejmě, nikdo neudělá diagnózu po netu. Ale zkuste si dát více polštářů pod hlavu a hrudník a pokud se stav upraví, nebo vymizí trvejte na vyšetření srdíčka (EKG, ECHO) a standardní kultivaci. Uvedený stav také může způsobovat, že v noci spíte s otevřenou pusou, sliznice osychají (typický zápach) a objeví se dráždivý suchý kašel, který se utlumí po napití. No, nic moc jsem neporadil, ale snažil jsem se:-)

Další odpovědi
dědapetr

Navštívit lékaře může to být třeba astma nebo jiný zdravotní problém.