atlas

Může se astma projevovat kašlem a zahleněním po fyzické aktivitě a po smíchu?

Může se astma projevovat kašlem a zahleněním po fyzické aktivitě a po smíchu? Další příznaky chybí. Může to být astma, nebo to nic není a mám to nechat být?

Odpovědi
marci1

U astmatu se člověkovi hlavně špatně dýchá. Má problémy při vydechnutí. Astma se zjišťuje spirometrem, kdy pacientovi změří nádech a výdech. Při kašli a zahlenění ale také doporučuji navštívit lékaře, který si Tě poslechne.:-)

Kepler

Takhle se to nedá poznat, ale typický příznak – dušnost neuvádíš, takže to asi astma nebude. Mrkni na odkaz a posuď sám.

Zdroj: http://nemoci­.vitalion.cz/as­tma-bronchiale/

Drap

Na astma to tedy nevypadá, ale porada s lékařem ničemu neublíží

anonym

Kouříš?