baryyk500

mám strach z gynekologa!

chtěla bych se zeptat co se všechno dělá u gynekologa?a jak?mám z toho strach.a ještě jak to probíhá a jestli to bolí.

Nejlepší odpověď
D-ja

Neboooj pokud si panna tak ti nic delat nebude jen vysetreni prstem pres konecnik a pokud nejsi tak ti do pochvy zavede nastroj ktery neni vetsi nez…takze to neboli :DD a nechybi vys.prs pohmatem

Další odpovědi
Drap

Jako u každého jiného doktora. Mandle a uši ti asi prohlížet nebude. Strach není na místě.

baryyk500

a bolí to s tou hadickou?