Avatar uživatele
g-l-o-r-i-e

Je toto těhotesnstí? Mám se znepokojovat?

Ahoj,
menstruaci mám pravidelnou, ale teď si nejsem jistá co to má být. S přítelem jsem měla 6.7. pohlavní styk a další den jsem dostala menstruaci, která trvala jako obvykle 5 dní. 3 dny po skončení jsem měla s přítelem pohlavní styk a pak ještě za týden v pátek i v sobotu 21.7., jenže 25.7. jsem začala lehce špinit, další den to samé a pak 27. a 28. mi tekla krev jako při menstruaci, ale menstruace to být nemohla, když jsem ji měla před dvouma týdnama. Co myslíte že ta krev může znamenat? Mám se nějak znepokojovat, že může jít o těhotenství nebo je to normální? Děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4255 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nikkol

Páni, já vás obdivuji, já nejsem schopná si psát do diáře kdy jsem měla měsíčky. Natož kdy jsem měla pohlavní styk – to si snad vedete erotický deník ne?

To můžou být rozhozené hormony, už se mi to taky párkrát stalo. Chce to zajít na gynekologii.
A pokud máte strach z nechtěného těhotenství, není nic jednodušího, než si koupit těhotenský test.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Milé dítě, navštiv gynekologa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lukasy

Pokud jste neměli ochranu tak je to možne. Jinak jsou i připady kdy i ve 4 měsici těhotenstvi má pořad menstruaci.
Jinak tohle neni přiznak těhotenstvi, ale měla by sis zajit za gynekologem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví