Avatar uživatele
Leontyna

POSTINOR!!!

Dobrý večer mám strach že nemohu otěhotnět když mi bylo –15let měla jsem nechráněný styk.šla jsem k lékaři .doktor mě ani nevyšetřil a dal mě 8tablet 4 jsem si vzala tam a za par hodin další 4.bylo mě zle.zvracela jsem.ale ted si říkám jestli mě to nějak neublížilo.je to možné že díky tomu už neotěhotním.?je mi 21 s přítelem to zkoušíme a nic!:(mám strach:(děkuji za odpověd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, marci1 před 3742 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

Odpoveď byla označena jako užitečná

ok, tak sa vyzlečte, pozrieme sa na to.


ale nie, takto to nejde, nejaké babské rady na diaľku.

najpresnejšie vám odpovie lekár – gynekológ, ktorý pozná vašu anamnézu a môže prípadne previesť i potrebné testy.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Postinorem by to pravděpodobně nemělo být. Lékaři nedoporučují časté užívání, kvůli vysoké hladině hormonů. Nejvýše 2× za rok a Vy jste jej užila jen 1×. Pokud se s přítelem snažíte o otěhotnění více než 1 rok, je vhodné navštívit gynekologa.
http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/30291-postinor-bez-predpisu-spasa-nebo-zlo
Doplňuji:
Ohledně počtu tablet : Záleží na tom kolik mg účinné látky obsahovaly tablety před 6 lety, kdy jste Postinor použila. Mohla to být jiná „generace“, než je nyní. U gynekologa musí být záznam o medikaci, která Vám byla tehdy naordinována.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Leontyna

dobře děkuji za názor .. ale proč mě dal takovou dávku? . každej říka že se dáváj max dva a já jich dostala 8 ..

před 3742 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

dal mi osem tabliet … akých?
a akým obsahom účinnej látky?
akej farby?

si vážne myslíte, že by vás chcel sterilizovať?

a okrem toho, stres vám rozhodne nepridá „pohodu“ na otehotnenie.

před 3742 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

to by mě taky zajímalo,proč zrovna 8

před 3742 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek