Leontyna

POSTINOR!!!

Dobrý večer mám strach že nemohu otěhotnět když mi bylo –15let měla jsem nechráněný styk.šla jsem k lékaři .doktor mě ani nevyšetřil a dal mě 8tablet 4 jsem si vzala tam a za par hodin další 4.bylo mě zle.zvracela jsem.ale ted si říkám jestli mě to nějak neublížilo.je to možné že díky tomu už neotěhotním.?je mi 21 s přítelem to zkoušíme a nic!:(mám strach:(děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
arygnoc

ok, tak sa vyzlečte, pozrieme sa na to.

ale nie, takto to nejde, nejaké babské rady na diaľku.

najpresnejšie vám odpovie lekár – gynekológ, ktorý pozná vašu anamnézu a môže prípadne previesť i potrebné testy.

Další odpovědi
marci1

Postinorem by to pravděpodobně nemělo být. Lékaři nedoporučují časté užívání, kvůli vysoké hladině hormonů. Nejvýše 2× za rok a Vy jste jej užila jen 1×. Pokud se s přítelem snažíte o otěhotnění více než 1 rok, je vhodné navštívit gynekologa.
http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/30291-postinor-bez-predpisu-spasa-nebo-zlo
Doplňuji:
Ohledně počtu tablet : Záleží na tom kolik mg účinné látky obsahovaly tablety před 6 lety, kdy jste Postinor použila. Mohla to být jiná „generace“, než je nyní. U gynekologa musí být záznam o medikaci, která Vám byla tehdy naordinována.

Leontyna

dobře děkuji za názor .. ale proč mě dal takovou dávku? . každej říka že se dáváj max dva a já jich dostala 8 ..

arygnoc

dal mi osem tabliet … akých?
a akým obsahom účinnej látky?
akej farby?

si vážne myslíte, že by vás chcel sterilizovať?

a okrem toho, stres vám rozhodne nepridá „pohodu“ na otehotnenie.

iceT

to by mě taky zajímalo,proč zrovna 8