Mám si vzít na bolest od růstu zubu moudrosti paralen nebo ibalgin ?

Nejlepší odpověď
Rufus

Na zuby, či koncové nervy jaké jsou v konečcích prstů, se mě velmi dobře osvědčil Surgam. Ale zubaři se nevyhneš, jde o víkendové přežití bolesti apod. Také není špatné si na zub vstříknout propolisem ve spreji, k dostání v lékárně.

Další odpovědi
Hykam

Dobrý je taky koupat zub v nějakém kvalitním alkoholu např slivovici. Po koupeli musíte zbytek polknout.
Po 4 – 5 koupeli už bolest zubu neucítíte. 🙂

Jak známo slivovice kudy teče, tudy léčí.

coco

Souhlasím s Hykam,navrhuji celkovou anestezii s použitím slivovice a probrat se v pondělí ráno.
U zubaře raději nedýchat…