norek

ibalgin nebo brufen

ktery lek na bolest je lepsi ibalgin nebo brufen?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Ibalgin a Brufen jsou v podstatě totožné léky – liší se pouze v pomocných látkách (potah, to co drží lék pokupě v tabletě), účinná látka je stejná. Rozdíl v názvu je zejména z důvodu ochranné známky názvu léku.

Další odpovědi
Michal

Teď nevím přesně ,ale dá se to zjistit podle množství učinné látky v léku.Neméně podstatné,ale ne tak důležité je síla léku 200,nebo400.V lé­kárně se jistě doberete přesnější odpovědi.

alenka901

určitě ibalgin ten zabírá na vše ale pozor v malém množství

Dandi

Doporučuji Ibalgin v tekutých kapslích. Zabírají skutečně rychle.

Attack-design

je to úplně jedno , NEKOMBINOVAT