vevinka007

Zubařka a sprej

Jak se prosím jmenuje sprej nebo mast, nebo co to je na to aby vpich injekce do ďásně nebolel a je to i prý v různých příchutích, a pomáhá to ? Děkuju

Nejlepší odpověď
mosoj

Vpich do dásně nebolí, neboť v dásni se nevyskytuje nervové zakončení !!!!

Další odpovědi
pusinka50

Vpich do dásně jen zatlačí, není to 2× příjemné, ale je to jen pár sekund a nebolí to, vydrží se to tu chvilku

ahold

Ústní gel se znecitlivujícím účinkem se jmenuje Kamistad senzitiv.
Nikdy jsem ho nepoužila na to co píšeš, ale možná pomůže. A ta injekce je fakt chvilka. Protože začne účinkovat už v ten moment vpichu. Tak že znecitliví sebe sama.
Neboj, to zvládneš.

kablik

pro mosoje:máte štěstí že jste ještě nedostal injekci do dásně před trháním zubu, na celým trhání bolí jen ta injekce…