_Timi_CZ_

Proč mám problém se přihlásit na jednu stránku v Opeře?

Zdravím. Mám problém se přihlásit na jednu stránku v Opeře. Vždy, když dám Log in, tak se objeví okno s vyplněním emailu a hesla, to zadám a dám přihlásit, tak to skočí zase na úvodní stránku bez přihlášení, ale v jiném prohlížeči to nedělá, nevíte proč?

Odpovědi
Justin1

Možná je to problém s podporou prohlížeče. Některé věci v Javascriptu jsou zastaralé, některé naopak experimentální a jednotlivé prohlížeče se liší v tom, co z toho podporují.

elkon

Od toho je víc prohlížečů, každý nepodporuje vše.

Mc Merkurion

… zkus vymazat sušenky, občas to pomůže …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

_Timi_CZ_

Ale proč to kdysi šlo a teď to nejde jestli to není jen že mám něco zablokované ale nevím co.

Justin1

Mohlo se něco změnit při aktualizaci prohlížeče.