Matthew

Prosím o pomoc s prohlížečem Opera …

moje nervy tohle. Za poslední dva měsíce jsem musel internetové prohlížeče přeinstalovávat asi pětkrát, ale tohle mě vyloženě dostalo.
Na opeře jsem se díval na nabídky prací a najednou se mi objevila tabulka – Opera musí být restartována – okay, dal jsem úplný restart. Když jsem chtěl otevřít prohlížeč znovu, vyskočili mi ty stejné stránky a chybové hlášení se opakovalo. Tak jsem dal malý restart, a furt čekal že se objeví tabulka kde bych zaškrtnul – neotvírat, tam kde jsem skončil – bohužel i když mi najela jenom nová karta, pořád mi vyskakovalo chybové hlášení. Smířil jsem se, že přijdu o data atd. a kompletně vše spojené s Operou odinstalovat, restartoval počítač. Nainstalov znovu operu ale objevuje se stále jedno a to samé hlášení a otvírá se pořád jedna a ta samá stránka. :( Poraďte prosím, jestli víte někdo co s tím, bo už mám z toho takové nervy a už jsem přešel ze tří ostatních prohlížečů tak bych nechtěl o Operu přijít ! Děkuji za případné odpovědi.
Doplňuji:
TO: KdojeRaibek?

Zkoušel, totálně vše s tím spojené !!! I přesto, když nainstaluji novou operu, a zkoušel jsem i jiné verze, pokaždé se mi začne načítat ta jedna stránka jako bych právě vypnul a zapnul operu, a ta mi to vždycky shodí.
:( No budu muset asi zase přesedlat, protože tohle vypadá neopravitelně !

Nejlepší odpověď
Bedy

Opera má často problém s novými verzemi, ale jeslti jste se pokoušel instalovat i starší verzi, tak zbývá jeidné, a to zkouknout doplňky, případně je všechny zakázat.

Můžeme klidně použít i Hijackthis, jestli v počítači něco není, co by třeba mohlo dělat problém.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo euroshare.eu a pošlete mi odkaz, abych si to mohl stáhnout (klikněte na můj profil a tam klikněte na Poslat zprávu).

Další odpovědi
Mapel

Tady je rada drahá. Opera vykazuje u některých stránek chyby. Doporučil bych ti Moizillu, ale když nechceš přijít o Operu.

KdojeRaibek?

zkusil jsi, tedy pokud to šlo smazat historii prohlížení, cookies a ostatní nesmysly?

Matthew

Už jsem to snad nějak zvládnul dát do kupy, sice nevím na jak dlouho ale zatím to šlape. Problém byl asi přeci jenom v té aktualizaci, jelikož jsem ji prováděl ve stejný den kdy se vyskytl problém. Teď už mi to zase běží, ale ztratil jsem data. Ale děkuji za radu(y), určitě se bude ještě do budoucna hodit :)

Bedy

JInak nabídka s Hijackthisem platí – jeslti je počítač pomalejší nebo se třeba seká anebo chcete jen pro prevenci, víte, kam se obrátit 😉

Matthew

Děkuji, určitě to bude jednou potřeba ;)

Matthew

Ještě jsem si teď vzpomněl, že dnes mě vyzvala opera k nové aktualizaci, zdá se mi to nějaké podezřelé, že zrovna dnes se mi něco takového stalo.