Kadulka

Jak odblokovat stránku v Opeře?

Dobrý den, někdo mi patrně zablokoval v mém prohlížeči (Opera) jednu webovou stránku. Když napíšu adresu (jsem si jistá, že ji píšu správně), tak mi najede jenom bílá obrazovka nebo „stránku se nepodařilo nalézt“. Vím, že je blokována, protože dřív mi bez problémů šla a na ostatních prohlížečích stále funguje. Prosím o radu, jak stránku odblokovat. Děkuji.

Odpovědi
bolak

Klikneš v levým rohu nahoře na „Opera“, rozvine se ti nabídka, dáš <Nastavení>Nas­tavení>Zabezpe­čení>Ověřené důvěryhodné weby> a tam přidáš adresu té stránky.

Pokud to nezabere, tak to může blokovat ještě nějaký vnitřní rozšíření, nejspíš Opera AdBlock nebo nějakej vnitřní firewall či browser antivirus. Mrkni do <Opera>Rozšíře­ní>Správce rozšíření> co tam máš za veteš a napiš to do diskuze.